Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дали в другите държави, от vbox7 могат да се гледат клипове, например, франция, германия, смисъл нормално ли си зарежда сайта или забавен, защото един приятел ми каза, че е бавен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали в другите държави, от vbox7 могат да се гледат клипове, например, франция, германия, смисъл нормално ли си зарежда сайта или забавен, защото един приятел ми каза, че е бавен?

Опита ми от Чехия е плачевен, точи се толкова бавно че си губи смисъла въобще да го отваряш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В смисъл, във всички държави освен бг е бавен така ли? А бавен, в такъв смисъл, може ли да се качи нещо, предполагам колкото и да е бавен пак става за  нещо като се чака нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В смисъл, във всички държави освен бг е бавен така ли? А бавен, в такъв смисъл, може ли да се качи нещо, предполагам колкото и да е бавен пак става за  нещо като се чака нали?

Не знам за качване, но за гледане не става, чакал съм го по 10-15 минути за една песен и пак не става. Ползвайте youtube, достъпен е почти в целия свят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за качване, но за гледане не става, чакал съм го по 10-15 минути за една песен и пак не става. Ползвайте youtube, достъпен е почти в целия свят

По мои наблюдения YouTube също се случва да се бави доста, но чак толкова зле сякаш не е било. Предполагам обаче, че това да трябва да обслужва цял свят поне частично оправдава нещата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По мои наблюдения YouTube също се случва да се бави доста, но чак толкова зле сякаш не е било. Предполагам обаче, че това да трябва да обслужва цял свят поне частично оправдава нещата.

С YouTube се случва понякога, относително рядко. с вибокс това е постоянно. Явно филтрират международния трафик

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vbox7 е трагично бавен в други страни като германия, чехия, япония и.т.н ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.