Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Сигурно за никого не е тайна, че има начин да се направи, както вътрешен линк в един файл на Уърд, така и линк към друг файл на Уърд.

Въпроса ми е как да направя линк, хем към друг файл на Уърд, хем към точно определен ред в този друг файл?

Ползвам MS Word 2002. Моля изпращайте подробни упътвания или снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexander..
      Привет! Имам следния проблем - не мога да изтрия един файл от десктопа, излиза ми грешката от прикачения файл. Идеи как да го отстраня ? Благодаря ви !

• от dafaweb
      Размяна на линкове със сайтове за автомобили, автомобилни новини, автомобилни обяви, коли под наем, продажба на нови коли, автомивки, автосервизи...
      Линкивете ви ще бъдат поставени във два сайта за Пътна помощ https://roadhelp.bg и http://towing.ml - Трафикът е таргетиран.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте, трябва да представя курсова работа тази седмица . Направих си програмата, обаче имам едно условие още , което гласи "използвате запитване за името на играча и съхранявате резултатите в текстов файл" . Моля помогнете , ако е нужно ще ви пратя и целия код
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте,
      Искам да ви попитам имам една система която съм направил но в нея има файлове като data.txt. Въпросът ми е как тази data.txt да я изтрия без да влизам в хоста
    • от Freem@n
      Здравейте, Проблема ми е, че когато копирам файлове от твърдия диск към друг външен например - ми дава грешка "Не може да се чете от файла или диска източник" вероятно има лоши сектори... решението ми засега е само да ги изтеглям директно на външния диск. Става въпрос за филми, големи по 25 ГБ например.
      Досега опитах с:
      Dead Disk Doctor Unstoppable Copier UltraCopier Extreme Copy Fast Copy ... и може би и още 1-2, но без успех.
      Вие знаете ли някоя програма от опит, която да се справя с такива проблеми ? Вероятно файловете не са записани както трябва, диска има лоши сектори и т.н..., уж ги поправих с HDD Regenerator, но това не помогна.
      Намерих само една подобна тема, на 10 години: 
      Благодаря.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.