Премини към съдържанието
Klucky99

Коя е наи-страшната игра, наи-страшната книга и най-страшният филм?

Препоръчан отговор

Здравейте! Моля ви кажете ми най-страшната horror игра и книга и филм според вас, просто искам да видя наи-страшните те . Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rat Splat - смърт и кървища на всяка крачка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай MTV или The Voice, по-страшно и гнусно от тях няма.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да отделиш само 1 бройка. Всеки има различен вкус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва филма "Кошмари на улица Елм" , говорим за смислени ужаси, а не просто да хвърчат черволяци и боя,. Мога да цитирам и заглавия на други филми, но смятам , че този е класика в жанра. Като книга мога да отлича това което пише Стивън Кинг. Иначе по принцип колегата е прав, всичко е въпрос на вкус.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът, дай дефиниция на понятието "най-страшен", защото мненията ще са доста разтегливи. Ако например за филм се разбира най-много поражения и жертви за единица време, то в това отношение поредицата "Tom & Jerry" едва ли има конкуренция

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=JkEKbvgchOM

П.П. Нещо не ми се получава прикачването на видеото...

П.П. Хм, сега стана.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има...,телевизия Планета или как там се казваше.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръка и от мен

Филми:

The Thing 1982, 2012 е боза от към специални ефекти

SAW,

Dead Snow,

Hostel |, ||, |||,

The cabin in the woods,

Wrong turn,

Texas Chainsaw massacre,

Planet Terror 2007 > Quentin Tarantino

From Dusk Till Dawn 1, 2, и 3

Evil Aliens 2005

The walking death (TV Series)

War of The worlds 2007

Starship Troopers

The fogHalloweenFriday 13'th

Jason 

Игри:The thing 2002 (Video Game)

горе 

nikikralev1998

спомена няколко

Postal 2 AW7 с Apocalypse Weekend Намира се от kickass.to; kat.ph тракер

Postal 2 Eternal Damnation (MOD)

Left 4 DeadКниги:Kingdom of shadowsWho was There 1981 от нея е направен The Thing филма на Джон Капентър.Но като те гледам 99'ти набор си доста малък ше напълниш гащите ми се струва, с право колегите ти споменават комерсиални програми.Ако някой от модераторите мисли, че съм прекалил нека да изтрие поста ми, нека настане мир!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силиконовите чалга "звезди" са къде къде по страшни и гнусни.

Публикувано изображение

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силиконовите чалга "звезди" са къде къде по страшни и гнусни.

Публикувано изображение

Направо ми развали деня,довечера, може и да сънувам кошмари

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е хубаво на такава възраст да се гледат страшни филми... Влияе на психиката на човека... Аз такива филми не гледам бе ма*ка му....  Ще взема да полудея  :biggrin:  Гледам съм много страшни филми, но не е хубаво в ранна възраст примерно между 10-16 годишна възраст да се гледат страшни филми... Не приемайте страшни филми като примерно погрешен завой или нещо по-заспало.. Говоря за психо-филми... После не се забравят и винаги мислите за него.. Така са ми казвали де... Страшните филми не са с кръв или там други работи, страшният филм е този, който ти влияе на психиката! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джани е прав! -Не само, че се изпада от тех в депресия, но и хората почват да стават по-раздразнителни и приемат шегата на сериозно. Същото се отнася и за Турските "сапунки", някои от актьорите говоря и за мъжете, като започнат някой да реват и да се навикват един, друг всяват паника и напрежение в зрителя. - това бих нарекъл Филм на ужасите на психиката. Сега женската част във форума може да ме намрази, но всеки има собствен поглед в/у нещата днес. Цитирам колега от форума "Мнението си е мое, тук съм защото ми е интересно. Отговора ми зависи от вас, мога и да ви отговоря и след 10 години"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Джани е прав! -Не само, че се изпада от тех в депресия, но и хората почват да стават по-раздразнителни и приемат шегата на сериозно. Същото се отнася и за Турските "сапунки", някои от актьорите говоря и за мъжете, като започнат някой да реват и да се навикват един, друг всяват паника и напрежение в зрителя. - това бих нарекъл Филм на ужасите на психиката. Сега женската част във форума може да ме намрази, но всеки има собствен поглед в/у нещата днес. Цитирам колега от форума "Мнението си е мое, тук съм защото ми е интересно. Отговора ми зависи от вас, мога и да ви отговоря и след 10 години"

Аз също така познавам и хора, които ги е страх сами да ходят примерно някъде, защото са гледали нещо в ранна възраст(10-16) и сега не могат да го забравят и все ги е страх и винаги ще ги е страх, и когато се наложи да останат сами ще влезнат в някаква параноя, че някой ги следи и тем подобни :) 

П.П Аз също съм гледал страшни филми,страшни игри съм играл...Между другото гледах едно предаване казваше се Brain Games и там бяха обяснявали, че съвсем спокоен клип със зловеща музика прави много лоша комбинация... Все едно видео в гората птички пеят и една зловеща песен,а? Как е  :) Аз нито съм почитател на тези филми... Има хора с лабилна психика има и хора които не им пука...За това не гледам такива филми, да не полудея... хахаахах  :)

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игри:

Postal 2 AW7 с Apocalypse Weekend Намира се от kickass.to; kat.ph тракер

Postal 2 Eternal Damnation (MOD)

Е точно Постал ли е страшна игра? Аз ли не съм наред....   :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

half-life 1 според мен и system shock - такива игри вече не се правят...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай със :

Филми:

Dead Silence

Mirrors

1408

Identity

Session 9

The conjuring

The uninvited

The midnight game

The haunting

The woman in black

drag me to hell

Shutter island

white noise

Игри:

Amnesia

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.