Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
The Reaper

Не работеща връзка монитор-компютър

Препоръчан отговор

Днес, с голямо развълнуване очаквах новата си конфигурация. Преди 2 часа пристигна, от никем.ком, докараха ми го подписах се, дадох на куриера парите, и той си замина. Така дойде дълго очаквания момент- стартиране за пръв път, преди това закачих кабелите много старателно и стартирах. На пръв поглед всичко беше наред перките се завъртяха и машината заработи, седнах аз и зачаках, чаках и какво да гледам монитора не работи. Хмм откачил връзката, размених й местата и пак зачаках и нищо, монитора не работи, нямам никакъв признак на живот. Та обаждам им се на тия от никем, казват ми че следвало да има някакъв адаптер и че машината била тествана там на място. А относно адаптера-познайте него никакъв го няма. Викам им ок.

Може би забравих да спомена, но кабела си работи на старото Пц и монитора мигновено светва. Та какво би могло да е проблема за това, колко вида такива кабели има ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка

Не се ли научихте,от толкова теми,питанки,мнения,въпроси тук във форума,да давате по-подробна информация.

Колкото до "адаптера",тук няма да го намерите.Питайте пак в магазина.

Какъв е кабела,как и къде го свързвате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивка

Не се ли научихте,от толкова теми,питанки,мнения,въпроси тук във форума,да давате по-подробна информация.

Колкото до "адаптера",тук няма да го намерите.Питайте пак в магазина.

Какъв е кабела,как и къде го свързвате?

По- подробно, какво да ви кажа кабела е от старото пц, пасва идеално на машината ама не работи. В краищата на кабела пише- csa ll80671 awm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кой порт на компютъра го включвате? HDMI ли е,DVI ли е?

Повече подробности за компютъра дайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кой порт на компютъра го включвате? HDMI ли е,DVI ли е?

Повече подробности за компютъра дайте.

Значи разбрах къде е проблем аз нямам преходник за това  е цялата олелия а и тези от никем не са ми пратили ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше въпроса ти да е „Новозакупена конфигурация,не работи?„ ,а не „Не работеща връзка монитор-компютър„...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв адаптер трябва да има и на какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв адаптер трябва да има и на какво?

ами направих нова тема която е по конкретна, и без това заглавието на тази не е както трябва, иначе трябва ми мисля dvi към vga

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.