Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте !

От няколко месеца имам един проблем, а той е, че ми се случва без никаква причина да ме боли стомаха, от там повръщане, разстройство .. даже ми причернява и ми пада кръвното . Случва се в съвсем различни ситуации, храня се нормално ! Случвало ми се е след като хапна нещо по-тежко, случвало ми се е и преди хранене, а веднъж ми се случи през нощта . След като повръщането приключи, започват едни колики, които продължават някъде около 20 минути и периодично .. ( боли - спира, боли - спира )  . Майка ми твърди, че са вирусни инфекции, но все пак реших да попитам и тук . Днес ми стана зле в метрото, падна ми кръвното и припаднах, гадеше ми се и не можех да стана ... добре, че бяха хората да ми помогнат и майка ми дойде да ме прибере, бях като труп . Ако някой има някаква идея каква може да е причината или е имал подобни ситуации, ще бъда благодарна да сподели .  :help wanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля прочетете правилата на форума, с които кой знае как Сте се съгласили, при регистрацията на акаунта и редактирайте заглавието на темата, за да съответства с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо се чудя (колкото и грубо да звучи) въобще мислиш си с главата си? От 3 месеца ти се случват подобни неща и не си отишъл на доктор, да ти се направи преглед и изследвания. Какво очакваш да ти кажем в този форум?

Вярно има колеги, които имат медицинско образование, но и те ще ти препоръчат същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.