Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KOCKAR

Игри за следните конфигураций

Препоръчан отговор

Видеокарта : AMD RADEON 6550HD (вградена)

Процесор : AMD A-8 3870K 3.00 GHZ четериядрен

Рам : 4 ГБ

Ако може да ми препоръчате игри за следните конфигураций , мерси предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя Конфигураций може и да е бил някой римски пълководец, а в твоята тема не виждам конфигурациИ, а конфигурациЯ, и освен хардуерните компоненти, има значение и на каква резолюция ще играеш. Примерно на 1280х1024 общо взето почти всяка ще върви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя Конфигураций може и да е бил някой римски пълководец

На мен пък ми прилича на елемент от Менделеевата таблица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя Конфигураций може и да е бил някой римски пълководец, а в твоята тема не виждам конфигурациИ, а конфигурациЯ, и освен хардуерните компоненти, има значение и на каква резолюция ще играеш. Примерно на 1280х1024 общо взето почти всяка ще върви.

Питам защото ако ще да е всяка Crysis 3 на Low 640x860 забива , 2-ката същата работа , на 2 месеца е ПЦ-то. Температурите : 

post-341592-0-93407300-1383057636_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам защото ако ще да е всяка Crysis 3 на Low 640x860 забива , 2-ката същата работа , на 2 месеца е ПЦ-то. Температурите : 

На хората им върви на 1600х900, ти не знам какво я правиш:

http://www.youtube.com/watch?v=sxNqCYI6YcI

Имай все пак предвид, че е вградено видео и това си е ограничение, а и няма собствена памет, а ползва оперативната, а при теб с 4GB може да кляка на по-високите резолюции, но на 860х640 не би трябвало да имаш проблеми. Температурите са ти наред, търси проблема другаде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шанс

На хората им върви на 1600х900, ти не знам какво я правиш:

http://www.youtube.com/watch?v=sxNqCYI6YcI

Имай все пак предвид, че е вградено видео и това си е ограничение, а и няма собствена памет, а ползва оперативната, а при теб с 4GB може да кляка на по-високите резолюции, но на 860х640 не би трябвало да имаш проблеми. Температурите са ти наред, търси проблема другаде.

Виж сега аз ще си позволя да ти кажа , не че разбирам много , но разликата от вградена и невградена е доста голяма аз го различавам, вградената ми взима 1/3 от рам - памета , това момче със сигурност е с не вградена и я кара без проблем , аз за невградена не бих се доверил на АМД тъй като nvidia взема моето доверие повече ,но остави това аз с 1,5 - 2 ГБ видео да съм ще я подкарам. Не ми се спори с никой ако разбирах не бих тръгнал да питам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клипчето е със същия процесор и вградено видео като твоето а не с външно. Честотата на рамта оказва сериозно влияние върху вграденото видео.

Под клипчето човека е писал че бачка с 1600Mhz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клипчето е със същия процесор и вградено видео като твоето а не с външно. Честотата на рамта оказва сериозно влияние върху вграденото видео.

Под клипчето човека е писал че бачка с 1600Mhz

Бихте ли ми обяснили по - подробно има ли начин и аз да го настроя така и т.н. или е нещо от модела ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми обяснили по - подробно има ли начин и аз да го настроя така и т.н. или е нещо от модела ? 

Ако паметта поддържа 1600MHz, можеш, ако не поддържа, не можеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако паметта поддържа 1600MHz, можеш, ако не поддържа, не можеш.

Как да разбера дали поддържа или не ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляш Aida и ще разбереш.

Аз я имам бихте ли оточнили къде точно да вляза в Aida и да видя ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В секцията памет най-вероятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В секцията памет най-вероятно.

Ами значи в секцията памет никъде не пишеше за Mhz , но погледнете тази снимка http://prikachi.com/images.php?images/650/6702650A.png давам ви я от тук , тъй като е твърде голяма за да я кача от сайта на Калдата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами значи в секцията памет никъде не пишеше за Mhz , но погледнете тази снимка http://prikachi.com/images.php?images/650/6702650A.png давам ви я от тук , тъй като е твърде голяма за да я кача от сайта на Калдата 

Това е секцията "Процесор".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/images.php?images/672/6702672T.png Еми добре ето ви Памет. 

Виж на "SPD"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рам паметта ти е на 1333MHz......Може би от там да идат проблемите.По запознатите колеги са обяснили в по-горните постове, защо ти е ниска производителността в играта.Процесора иска Рам паметта да работи на по-висока честота..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно мерси на всички които се опитаха да помогнат , сега си свалих Black Ops II и я подкарва лека полека ще се превърта. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.