Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Merkurial

Китара Flight CAG110C BK

Препоръчан отговор

Здравеите, намислил съм да си купя китара "Flight CAG110C BK" http://www.musicworld.bg/bg/m_3510000/i_42213/Flight_CAG240_C_BK.html но марката ми е непозната. Ако някои си е имал работа с китара Flight, моля да каже с какви впечатления е, и струва ли си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви впечатления да имаме - евтина китара, с която сигурно няма да изкараш вярно и един тон (е, ще изкараш, но то пък с каква мъка). Китайците могат да сложат щампа на всяка една китара, така, че следващият път да не е Flight, а Ride, но това не я прави нещо по-различно от евтина китара за 100 лева.

Може да се ориентираш само по цената.

Ако това е максимума ти като възможности, вече си е въпрос на теб да ти харесва как звучи. Всеки си има различни разбирания. Пробваш в магазин и тогава купуваш.

Строго фиксиран ли е бюджета?

Squier SA-105-N

А за още +150 взимаш нещо наистина доказано като качество, което си е един уникален инструмент, заслужаващ си всяка стотинка на завишеният бюджет:

FENDER CD-60 BS DS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Programings е наистина прав! Най-добре събери още 150 лева и си купи Фендера - най-вероятно и твоите внуци ще свирят на тая китара(ако я пазиш разбира се).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш нещо хубаво забрави за Flight и такива фирми и Stagg особенно евтините модели , Fender а е наистина страхотна китара , страхотен инструмент , като начинаещ имах една класическа на Stagg , пълен ужас , свирил съм и на акустични и на електрически китари на Fender ... в момента най добър е варианта на Fender този Squier ако не ти се чака да събереш пари , но ако си начинаещ не се втурвай към много скъпите китари , тази за 125 лв ще ти свърши префектна работа ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а за кой Fender говорите?

Видях за кой Fender говорите. Значи на него ще се спра, благодаря ви много че ми го показахте :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а за кой Fender говорите?

Видях за кой Fender говорите. Значи на него ще се спра, благодаря ви много че ми го показахте :).

Този Fender наистина ще ти свърши идеална работа ... на тази цена няма да намериш друга китара с такова качество ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този Fender наистина ще ти свърши идеална работа ... на тази цена няма да намериш друга китара с такова качество ... 

да, аз знам, че Fender са много дори китари, но не бях потърсил по обстойно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Pinteresting
      При инсталацията на Flight Simulator X ми изисква да вкарам втория диск.Но не ми дава да задам папката където е втория диск ? има ли начин да продължа инсталацията или как да го оправя,ако трябва ще дам снимки.
    • от nati.dim
      Здравейте!
      Наскоро баща ми оправи старата си китара(грифът и беше счупен) и сега реших че ще се науча да свиря, но имам проблем. Струните! Те са стари и на път да се скъсат. Метални са, но ми се иска новите да бъдат пластмасови. Имам три въпроса:
      1. Не знам дали китарата е акустична или класическа. Каква е разликата?
      2. Дали мога всъщност да и сложа пластмасови сруни?
      3. И тези топченца на края на самата струна ме притесняват. Гледах пластмасови струни, но бяха без такива топчета, а на мен задължително ми трябват.
    • от Ghost_Slayer
      Здравейте! Интересувам се от вашето мнение   Според вас коя китара да си взема? Нова http://radoslavmusic.../p/stagg-sw201n или втората употре по-евтина - 100 лева, произведена мисля че в Казанлък?
    • от Ghost_Slayer
      Здравейте! Интересувам се от вашето мнение Според вас коя китара да си взема? Нова http://radoslavmusic.com/p/stagg-sw201n или втората употре по-евтина - 100 лева, произведена мисля че в Казанлък?
    • от xellscream
      Здравейте, 
      възможно ли е някой да ми даде малко повечко пояснение относно това. Това цялото нещо само баса ли го свири или е и китарата, защото принципно той е басиста на групата. Също така би ли ми обяснил някой каква точно е ролята на в групата (знам, че е много важна, но не знам точно каква е).
      Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.