Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Бюджетът ми за такова устройство е около 1100лв. Към каква марка да се насоча? Серията на Toshiba Satellite добра ли е? Ако имате някакви предложения, ще съм ви благодарен. Ще бъде използван предимно за филми, музика, но също така и за игри, за това се надявам да е "наблъскан" с възможно най-високи мощности.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще е Тошиба, дай малко повече пари за този:

http://ardes.bg/laptop/Toshiba+Satellite+L50-A-114-52729

аз съм малко пристрастен, тъй като дори в момента пиша от една тошиба, но за съжаление трябвва да се признае, че лъскавите им екрани не са най-добрите на пазара. Също така, в този ценови диапазон, всичко що е с примамливи параметри е пластмасария...

Също така в този ценови диапазон е възможно да са правени компромси и с охлаждането освен с външния вид, така че играенето на игри трябва да е умерено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз съм малко пристрастен към Тошиба, та за това, а за Леново не съм чувал особено добри мнения, но не знам... Аз реално няма да се счупя да играя, ама не искам да ми сече. Ще го използвам за сърфиране и то по време на командировки, иначе си имам настолен. А в този ценови клас това ли е най-доброто според вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще го разнасяш повечко, предполагам по-хубавата батерия ще е приоритет. за това този Самсунг мисля, че добре ще дойде: Samsung+NP370R5E но отново е "малко" над бюджета...   С малко по-слаба видеокарта е от тошибата, но матовия дисплей и значително по-добрия корпус не са за пренебрегване. А и върви с лиценз за Windows 8. Ако сте привърженик на лицензирания софтуер това също може да се брои за плюс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.