Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

stefarata

Проблем с Prestigio Geovision 5120

Препоръчан отговор

Устройството стартира, но при кликане върху "Навигация" не реагира въобще. Предполагам е софтуерен проблем. Не съм на "ти" с Windows mobile, така че всякаква помощ ще ми е полезна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Устройството стартира, но при кликане върху "Навигация" не реагира въобще. Предполагам е софтуерен проблем. Не съм на "ти" с Windows mobile, така че всякаква помощ ще ми е полезна

Така ли си е било или нещо се е случило?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше при един приятел който беше във Франция с нея. Върна ми я и каза, че просто изведнъж е станало така. Включил я и не искала да влезе в опция навигация. Имам му доверие и би ми казал ако я е изпускал или нещо такова.Не е бърникано по софтуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше при един приятел който беше във Франция с нея. Върна ми я и каза, че просто изведнъж е станало така. Включил я и не искала да влезе в опция навигация. Имам му доверие и би ми казал ако я е изпускал или нещо такова.Не е бърникано по софтуера.

Проверете дали има начин да направите хард рисет на навигацията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще пробвам с хард ресет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е опция ,погледнете панела от задната стрна на устройството или  долната част. Вижте дали има БУТОН с надпис reset,ако има натиснете го в продължение на минута.

Пратих на лични прочети го, ще ти трябва и ПР NaviextrasToolbox 3.18. 0 за да свържеш навито с компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.