Премини към съдържанието
The Reaper

Проблем с актуализацията на Уиндоус 7 х64

Препоръчан отговор

http://prikachi.com/images/892/6704892B.png , така значи не иска да се актуализира, по никакъв начин, каква може да е причината ? Уиндоуса е ултимейт едишън

п.п. имам само тези актуализации и то от оригиналните драйвери http://prikachi.com/images/907/6704907x.png

Редактирано от The Reaper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В прозореца,който излиза си пише причината!Отиваш в services,стартираш услугата Windows Update,която вероятно е изключена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В прозореца,който излиза си пише причината!Отиваш в services,стартираш услугата Windows Update,която вероятно е изключена.

да не е това http://prikachi.com/images/938/6704938p.png ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,ето пътят.../Контролен панел/Система и защита/Административни инструменти/services ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,ето пътят.../Контролен панел/Система и защита/Административни инструменти/services ...

http://prikachi.com/images/982/6704982U.png и от тука какво ? http://prikachi.com/images/986/6704986F.png пише че е включена услугата ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В първия пост oт снимката се вижда,че услугата не работи...в сервизите показва че работи!Нещо е противоречиво това положение.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В първия пост пише,че услугата не работи...в сервизите показва че работи!Нещо е противоречиво това положение.

и аз не знам... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почисти регистрите,рестартирай и опитай отново...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почисти регистрите,рестартирай и опитай отново...

Направих го, няма ефект...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вирус или някакво пипано копие на ОС може да е причината...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вирус или някакво пипано копие на ОС може да е причината...

Лицензиран е... вирус надали вчера го преинсталнах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре услугата е стартирана, легална прясно инсталирана ОС... Къде е проблема тогава ? http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/troubleshoot-problems-with-installing-updates

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A с какво почисти?Да не е някоя почистващо,поправяща програма като Advanced systemcare?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A с какво почисти?Да не е някоя почистващо,поправяща програма като Advanced systemcare?

Ccleaner.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ccleaner.

Направи следното:

1. Отиваш до услугите и спираш Windows Update

Публикувано изображение

Публикувано изображение

2. Отваряш C:WindowsSoftwareDistribution

Публикувано изображение

3. Триеш съдържанието на папката

4. Пускаш услугата

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг път правил ли си инсталация от това копие (този диск)? В смисъл да не би нещо самият диск да е пипан. Казваш лицензиран, но легални или с нелегално. В нета има копия на предварително активирани Уйндолси, на които им е бръкнато и премахнато актуализирането.

п.п. Има най-различни причини. Аз например имам два диска свалени от торентите на Windows7. Единият колекция от всичките 32 и 64 битови версии на 7 с предварително инсталиран български езиков пакет. Когато правя инсталация от него, мога да пиша име на компютъра на кирилица и няма никакъв проблем. На другия диск, който е само с Ултимейт, пак с български езиков пакет 32 и 64 битов, но с вграден СП1 не ми позволява да пиша име на компютъра на кирилица. Къде е проблема не знам. Това ти го пиша, защото не се знае какъв е диска точно. Пробвай някое друго копие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи следното:

1. Отиваш до услугите и спираш Windows Update

Публикувано изображение

Публикувано изображение

2. Отваряш C:WindowsSoftwareDistribution

Публикувано изображение

3. Триеш съдържанието на папката

4. Пускаш услугата

Да. Мисля че така стана, но не е сигурно още сега правя опит за изтеглянето на актуализациите, след като стане това, ще пиша за резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг път правил ли си инсталация от това копие (този диск)? В смисъл да не би нещо самият диск да е пипан. Казваш лицензиран, но легални или с нелегално. В нета има копия на предварително активирани Уйндолси, на които им е бръкнато и премахнато актуализирането.

п.п. Има най-различни причини. Аз например имам два диска свалени от торентите на Windows7. Единият колекция от всичките 32 и 64 битови версии на 7 с предварително инсталиран български езиков пакет. Когато правя инсталация от него, мога да пиша име на компютъра на кирилица и няма никакъв проблем. На другия диск, който е само с Ултимейт, пак с български езиков пакет 32 и 64 битов, но с вграден СП1 не ми позволява да пиша име на компютъра на кирилица. Къде е проблема не знам. Това ти го пиша, защото не се знае какъв е диска точно. Пробвай някое друго копие!

Ами честно казано уиндоу-са е лицензиран, ама е пиратски, и да преди съм го ползвал (винаги всичко е било 6), обаче този път не само обновяванията, (ако си спомните предната ми тема относно единия дял който се губи), ами и дяловете нещо се объркаха, само да спомена че преди 64 битова система не съм инсталирал никога на машина и имам големи съмнения че е от това (колкото и невъзможно да ви звучи). А относно самия уиндоус, който използвам, точно такъв е какъвто споменахте, има инсталиран вграден бг. интерфейс, и мога да си пиша името по време на инсталацията, има такава опция, съдържа всички версии 32 и 64 битови версии, и само добавя, че до сега не съм чувал никъде този уиндоус да създава проблеми (пиратски или не).

п.п. много пъти съм правил преинсталация точно с този диск и с този уиндоус.

от време на време се появява тази грешка, http://prikachi.com/images/356/6705356D.png какво може да е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих нова преинсталация, отново, та сега дяловете на хард-а са наред, няма дялове които не се показват, но проблема с актуализациите остава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и моя не създава проблеми. Ами честно не знам къде е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.