Премини към съдържанието
KOCKAR

CoD Black OPS 2 Проблем спешно

Препоръчан отговор

Искам да попитам , на първата мисия съм на Black ops 2 Call of Duty ,стигам например до едно място и точно там запецва и изписва Call of duty has stopped working пусна я на ново мисията ме пуска почти отначало доста е кофти , махнах тика на Read Only на папката да не би да е от това не , Run as Administrator не , спрях я от Firewalla за връзка от интернет отново не , може ли да ми кажете има ли фикс идея за този проблем тъй като игричката е доста яка , но има ли изобщо начин да се оправи това или да я изтривам ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай друг релийз/крак.

Този който пробвах аз беше уж на Skidrow  със крак на 3DM то в замундата друг няма като гледам, но сега ще сваля на R.G Catalyst и ще видя отново ли прави така. 

Редактирано от BMW. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да отново е така ако не е на същото място ще е на друго не ми вдъхва доверие и този релийз както се казва най - добре си я купи и играй. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.