Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BanditBG

Проблем с инсталация на Windows 7

Препоръчан отговор

Значи имам следния проблем...имам лаптоп Acer Aspire 5750g на който вече сменям 3 различни харда и при инсталирането на windows 7 инсталацията преминава installing updates и спира....не преминава на completing installation,чакал съм по 1 час и си седи така,пробвах с различни windows 7 и с флашка и с сд....моля помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имам следния проблем...имам лаптоп Acer Aspire 5750g на който вече сменям 3 различни харда и при инсталирането на windows 7 инсталацията преминава installing updates и спира....не преминава на completing installation,чакал съм по 1 час и си седи така,пробвах с различни windows 7 и с флашка и с сд....моля помогнете :)

Пробвайте и като смените кабела на харда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте и като смените кабела на харда.

ми то е лаптоп бе чоек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради каква причина си сменял 3 хард диска?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради каква причина си сменял 3 хард диска?

ми на тоя дето си беше на лаптопа нали не се получи преинсталацията,имам един друг ацер който загрява и му взех харда да пробвам с него...и с него същата история и купих нов хард и с него същата работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми на тоя дето си беше на лаптопа нали не се получи преинсталацията,имам един друг ацер който загрява и му взех харда да пробвам с него...и с него същата история и купих нов хард и с него същата работа...

Вариантите са следните:

1. Дефектен хард диск ( това го изключваме след като си тествал с други)

2. Проблемен Windows ( каза, че си пробвал с няколко диска и с флашка). Ако са тествани на други компютри и работят, това означава, че и тук всичко е ок.

3. Ако причините не са 1 и 2, остава да има проблем с дъното на самият лаптоп. Може да има и проблем с рам паметта. Има ли възможност да тестваш с друга рам.( може и да греша, но все пак ако имаш възможност тествай).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариантите са следните:

1. Дефектен хард диск ( това го изключваме след като си тествал с други)

2. Проблемен Windows ( каза, че си пробвал с няколко диска и с флашка). Ако са тествани на други компютри и работят, това означава, че и тук всичко е ок.

3. Ако причините не са 1 и 2, остава да има проблем с дъното на самият лаптоп. Може да има и проблем с рам паметта. Има ли възможност да тестваш с друга рам.( може и да греша, но все пак ако имаш възможност тествай).

Мерси не съм пробвал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси не съм пробвал :)

Това с рамта е само предположение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.