Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мога ли да намеря, настолен компютър (без монитор, мишка , клавиатура и т.н.), на който да мога да играя фифа 2014 до 600лв ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ползваш нещо от стар компютър? Иначе може така:

Обща стойност - 627.78 лв. с ДДС
Надявам се тези 27 лв. да не са проблем. Ще можеш да разцъкваш и други игри освен ФИФА!
п.п. Оправи си заглавието според правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се тези 27 лв. да не са проблем. Ще можеш да разцъкваш и други игри освен ФИФА!

Със 7730, варианта с GDDR5 памет, ще се влезе в бюджета

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо с 7770 и 760К:
BB код:
GB F2A55M-S1 /FM2
Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black
4GB DDR3 1600 GEIL DRAGON
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
CX-2G67 /NO PSU
NJOY 450WGX 450W Passive PFC
SAPPHIRE HD7770 GHZ Edition 1G GD5

Обща стойност - 611.07 лв. с ДДС
Линк:
http://nikem-bg.net/cart/49910p1r1143p1r46466p1r43848p1r48676p1r1045p1r47530p1rf.html
ПП: Ако тези 11 лева са проблем може процесора да се замени с ATHLON X4 750K /BOX/FM2 и от там ще се спестят едни 5-6лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Моето предложение:

Обща стойност - 600.28 лв. с ДДС

Захранването в кутията не е нещо особено, на Thermal Master, но за тази конфигурация е достатъчно. От друга страна дъното е с поддръжка на Kaveri и мисля, че е перспективно решение! Не съм предложил DVD записвачка, тъй като в днешно време е опционална. Евентуално може да се монтира едно допълнително вентилаторче, но не на всяка цена.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да намеря, настолен компютър (без монитор, мишка , клавиатура и т.н.), на който да мога да играя фифа 2014 до 600лв ?

Мче. Нямаш ли нещо от стария компютър ( ако евентуалнио има такъв) което може да се ползва поне на първо време..

Я диск, я кутия, записвачка.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не 27лв не са проблем. Ето следните характеристики на стария компютър :

CASE ATX SJA 300W

CD RW BENQ 40x12x48

Cooler Spire Socket A 2.2GHz

CPU AMD Palomino 1700PR/1.47GHz

FDD ALPS 1.44MB

HDD Maxtor IDE GB 40/7200/ATA133

KBD Genius PS/2 104 Keys

MB GIGABYTE 7VAX SA

Mouse Logitech PS/2 Logitech S69

RAM PQI DDR 128MB

Video card GEFORCE4 MX440SE AGP 64MB DDR

И от тази конфигурация не е изгоряла абсолютно нищо. Дори мишката и клавиатурата работят перфектно само съм сменил рам памет с 512мб. Аз, не съм достатъчно компетентен относно компютрите за да си го конфигурирам сам, за това се обръщам към Вас ! Този компютър е "сглобен" от човек, който разбира - през 2003година, но съм изгубил връзка с него. Доказателство , че разбира е самият факт : 10 години абсолютно нищо не е сменнено(освен рам паметта и то не за друго а за да играя по нови игри тогава) и работи съвсем нормално. Благодаря за мнението и се радвам, че хората като Вас помагат на некомпетенти като мен !

Мче. Нямаш ли нещо от стария компютър ( ако евентуалнио има такъв) което може да се ползва поне на първо време..

Я диск, я кутия, записвачка.. 

Ето следните характеристики :

CASE ATX SJA 300W

CD RW BENQ 40x12x48

Cooler Spire Socket A 2.2GHz

CPU AMD Palomino 1700PR/1.47GHz

FDD ALPS 1.44MB

HDD Maxtor IDE GB 40/7200/ATA133

KBD Genius PS/2 104 Keys

MB GIGABYTE 7VAX SA

Mouse Logitech PS/2 Logitech S69

RAM PQI DDR 128MB

Video card GEFORCE4 MX440SE AGP 64MB DDR

Здравейте! Моето предложение:

Обща стойност - 600.28 лв. с ДДС

Захранването в кутията не е нещо особено, на Thermal Master, но за тази конфигурация е достатъчно. От друга страна дъното е с поддръжка на Kaveri и мисля, че е перспективно решение! Не съм предложил DVD записвачка, тъй като в днешно време е опционална. Евентуално може да се монтира едно допълнително вентилаторче, но не на всяка цена.

Успех!

Благодаря за предложението !

Ето нещо с 7770 и 760К: BB код: GB F2A55M-S1 /FM2 Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black 4GB DDR3 1600 GEIL DRAGON 500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB CX-2G67 /NO PSU NJOY 450WGX 450W Passive PFC SAPPHIRE HD7770 GHZ Edition 1G GD5 Обща стойност - 611.07 лв. с ДДС Линк: http://nikem-bg.net/cart/49910p1r1143p1r46466p1r43848p1r48676p1r1045p1r47530p1rf.html ПП: Ако тези 11 лева са проблем може процесора да се замени с ATHLON X4 750K /BOX/FM2 и от там ще се спестят едни 5-6лв.

Благодаря за предложението, тези 11лв не са проблем !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост дори и диска не може да се ползва. Избери си някоя от предложените конфигурации! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложение с интел:

Обща стойност - 610.51 лв. с ДДС

Дъно с USB 3 и SATA 3, процесор с по-добро вградено видео с възможност за ъпгрейд, голям хард и нелоша кутия + захранване.

По-късно добавяте видеокарта и всичко заспива :)
Редактирано от Avicii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не са проблем тези 11 лева може да поръчате конфигурация от дадените по-горе. Но мисля, че най-разумния избор е този със 7770 карта която е доста по-производителна от 7750 и 7730, същия процесор, достатъчна големина на харда, захранванията са подобни (Njoy - CM250 series). Само кутията е евтина, но ще върши добра работа за тази конфигурациика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от lazera0
      Искам да ми препоръчате добра видео карта специално за фифа 17, дъното ми е ASRock Z68 Pro3, цената да е около 500 лева

• от Пламен Атипов
      Здравейте, Закупих си фифа 2016 оригинална. Инсталирах я без никакви проблеми.
      Играем със джойстици. Направихме няколко мача 1vs1 - Никакви проблеми.
      Когато включихме 3-ти, съответно и 4-ти джойстик играта въобще не стартира. Махаме 2 джойстика и играта работи без никакви проблеми. Въпроса е как да подкараме фифата да работи с 4 джойстика ? 
      Благодаря предавително!
    • от bladera77
      Взех си нов компютър и донякъде по погрешка сложих 32 битова ОС Уин 7. 

Реших да играя Фифа (15 няма да стане защото иска 64бит).
      Обаче ФИфа 14 имам много странен "проблем".

Играти си върви на всякакви настройки еднакво. Покривам всички изисквания.

Обаче а има леко забавяне или играте на тече блавно (така си мисля). 

Може ли това да е от ОС, защото е 32 бит или е от друго. Едва ли проблема е хардуер. 

• от sissqeue
      Вчера си преинсталирах Windows-a и сега Фифата не иска да тръгне... Преди това вървеше перфектно,бях на 3-ти сезон , всичко точно и сега ми изписва "Фифа 14 спря да работи" и даже не ми показва проблема...Гледах някаква програма си изтеглих Net Fire какво беше там 4.5 и проверих дали имам DirectX и пишеше ,че имам DirectX 11 и пак не тръгна..Дори пробвах да изтрия играта , записах я на ново инсталирах я и не тръгва ... Ако някой знае нещо по въпроса ще съм му много благодарен !!!
    • от RJ45
      Това беше в пощата ми(outlook). Мисля, че е измама, затова пускам темата, да не се излъже някой. Приятен ден.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.