Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Writera

Нова конфигурация до 1000 лева за игри

Препоръчан отговор

!!!Темата я пускам за един мой приятел!!!

Здравейте , един приятел спомена ,че ще си копува нов компютър и му предложих веднага да пусна тема тук :) ,та въпросната конфигурация той желае да бъде главно за игри бюджета е 1000 лв, ще си ползва старата кутия и хард диск временно. Ако има въпроси питайте! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 051.32 лв. с ДДС

Надявам се,че 50 лв в повече няма да е проблем.Ако ли не,взема се само една плочка рам на първо време.
Хубаво е да знаем какъв е настоящият хард-диска,да не би интерфейса му да е IDE вместо SATA.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 051.32 лв. с ДДС

Надявам се,че 50 лв в повече няма да е проблем.Ако ли не,взема се само една плочка рам на първо време.
Хубаво е да знаем какъв е настоящият хард-диска,да не би интерфейса му да е IDE вместо SATA.

САТА е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 865.35 лв. с ДДС Линк към количката http://nikem-bg.net/cart/49912p1r47524p1r46717p1r49107p1rf.html
Захранващ блок Cooler Master Silent Pro M2, 520W Обща стойност - 1006,64лв. Всяка нова игра ще ти върви със FX 6300 + 7950 + 8GB RAM :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък забелязвам нещо и искам да питам, за да не стане някоя грешка. Според информацията, която имам, амд процесорите работят по-добре с памет с ниски тайминги, а масово гледам се предлагат гейл с тайминги 11. Само заради ниската цена ли е това, или разликата в производителността не си заслужава разликата в цената например за Corsair CL9 - 82лв срещу 62 за гейла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как може да не сте ми казали че съм забравил кутия  :D 

Обща стойност - 1 061.37 лв. с ДДС

Малко съм ги разместил,но такъф съм си аз :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.