Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Проблем с видео драйверите ви - #. Само по префикса nv отпред на системният файл, който причинява срива може да се ориентирате, а следващото звено е Гугъл.

Деинсталирайте сегашните под Safe Mode, почистете, след което сложете последната налична версия от сайта на Nvidia за вашата графична карта.

Редактирано от programings (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли да обясните на по прост език как да го оправя

ЦЪК

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не става, опитах всичко което прочетох не само тук където и да вида нещо го правех и не става

Ами щом не можеш сам , занеси го на някой сервиз или някой който може да го направи ... но по добре на сервиз няма да ти вземат кой знае какви пари 20 - 30 лв предполагам , поне тук в Русе е така ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз имам същият проблем,пуснах тема,но така като гледам никой не ми отговаря.При мен проблема е,че този ерор ми го дава само на последните най-нови драйвери на Nvidia,които са 331.58 и 331.65 Game Driver.Тези драйвери ги изкараха заради новите игри.Този ерор nvlddmkm.sys ми го изкарва само на тези 2 драйвера.Пробвах дори преинсталация на Windowsa и пак не се оправя ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.