Премини към съдържанието
VipKokata

Учителите имат ли право да ми посягат ?

Препоръчан отговор

Здравейте :) Днес г-жата (Класната ми) ме удари много-силно в глават с пръстена си (пръстена е огромен) и ме заболя доста силно. Тя ме удари навън, когато всички часове свършиха за деня. Аз на нея нищо не съм и направил, просто слушах с приятели музика (касетофон с флашка) (100 kila Freestyle 2) бяхме на 30м. от училището и тя дойде ядосана към мен и ме удари в главата с пръстена си ?!? Та се питам сега имат ли право учителите да ме удрят ? 

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега очаквам да чуя и нейната версия,тогава ще мога да ви отговоря.

• Харесва ми 15

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много леко си се разминал. Сигурен ли си, че не си бил отвързал коня с малко твърдо питие и тревичка. Имал си късмет, че не е викнала полиция да те окошарят и после вашите да  плащат глобите.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да съм се разминал леко ?!? И другите у-ници си носят касетофон с флашка и слушат силно музика, но на тях нищо не им правят .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, няма право да те бие по какъвто и да е повод, но това практически не означава почти нищо.

П.П. И защо темата е в раздела за образование и обща култура, какво общо има въпросният шамар с пръстен с темата?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така да не означава нищо ? Ми да викна и аз бащами да я удари и нея в главата. И после тя ще си търси яко правата.

П.П. И защо темата е в раздела за образование и обща култура, какво общо има въпросният шамар с пръстен с темата?

Във кой раздел да я сложа тази тема ? 

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викаш, че си стоиш мирно и кротко. Слушате си музика с приятелите. И тя вандалката му с вандалка идва и започва да ви пребива? Ах тези учители... много зли, бе!

П.П.: Спомням си един учител по литература от основното у-ще. Едър, здрав с големи и силни ръце. Като ме треснеше зад врата и ми пареше после цял ден. Не, че не е имал причина да ме удря, разбира се. :D Пък и да беше само той... Ама и аз каква дива капия бях на времето... :D

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че е забранено, но не се спазва. Какво общо има тук баща ти? И той няма право да те бие, ама едва ли пропуска... Ами нека всички с юмруци да се оправяме, какво ще стане тогава?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така да не означава нищо ? Ми да викна и аз бащами да я удари и нея в главата. И после тя ще си търси яко правата.

Във кой раздел да я сложа тази тема ? 

Човек. Ти ходиш да учиш, или да си местиш трибуквието в крачолите в/около училището. Я кажи на баща си повода...Уверен съм, че ако е човек на място, той лично ше те вкара в болница.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек. Ти ходиш да учиш, или да си местиш трибуквието в крачолите в/около училището. Я кажи на баща си повода...Уверен съм, че ако е човек на място, той лично ше те вкара в болница.

Щом бащами ми да си нося касетофона значи няма нищо против това. Аз си влизам в часовете редовен съм. Музика слушам навън през междучасията и след учебно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И другите ученици си носят касетофон с флашка и слушат силно музика, но на тях нищо не им правят .

Лично аз не бих се занимавал, 2-ка по предмета, в същия клас и готово.

После родителите се оплакват, че им пишели слаби оценки на децата им, еми възпитайте си децата...

Не стига, че са учили по 5-6 години във ВУЗ , че и повече , и са с по 3-4 дипломи, някой от който с докторска степен, учат ви пък и ще искате да ги биете. Много "умно".

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че е забранено, но не се спазва. Какво общо има тук баща ти? И той няма право да те бие, ама едва ли пропуска... Ами нека всички с юмруци да се оправяме, какво ще стане тогава?

По коя точка пише, че е забранено ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То че и даскалите се чалнаха покрай подрастващите, дума да няма, но нещо не ми се вярва въпросната класна да се хаби да мине 30 м, че да ти забие шамар пред всички (казваш, че си бил с приятели, т.е. пред свидетели) ей тъй, за няколко вата повечко. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кольо - върви се оплачи на Директора на "Вазов" - той ще ти обясни нагледно и насаме кой какво има право ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом бащами ми да си нося касетофона

Може ли да пишеш така, че да те разбера? Не разбрах баща ти какво?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После родителите се оплакват, че им пишели слаби оценки на децата им, еми възпитайте си децата...

Искаш ли да снимам бележника си ? Да видиш какви оценки имам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И точката ли да ти намеря? Имаш гугъл, ще я намериш по-бързо, отколкото .mp3-ките на 100 кила.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кольо - върви се оплачи на Директора на "Вазов" - той ще ти обясни нагледно и насаме кой какво има право ;)

От къде ми знаеш името ? 

Може ли да пишеш така, че да те разбера? Не разбрах баща ти какво?

Тате ми позволява да си нося касетофона .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде ми знаеш името ? 

Ми, не е като да не си го писал :D  Голяма ти е устата, демек развързана клавиатурата - изтърва се. Вземи я грабни и я тресни у стената, да й се разхвърчат копчелъците.

От къде ми знаеш името ? 

Тате ми позволява да си нося касетофона .

Ми то и аз ти позволявам да си го носиш. Ако си седи в джоба изключен проблем няма. Ай сега, кажи на батко истинският повод да те перне учителката.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно няма право да ти посяга, но друг е въпроса, че съм убеден, не е без причина. Едва ли за нищо те е пернала. Като ви знам сегашните ученици какви сте, не шамар, а дебела тояга ви трябва. И се дръж като мъж стига си мрънкал. Щом се правиш на герой трябва да се научиш да си носиш последствията. Това мн повече ще ти донесе позитиви отколкото да се мушнеш на мама под полата и да се оплакваш как лошата учителка ти е пернала едно шамарче...

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвала на учителката, младото поколение за никакъв чеп не става...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си мислите, че ви лъжа добре. Аз си казвам истината и няма от какво да крия !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорех принципно, а не точно за теб. Защото нещата са много зле! Има голяма липса на възпитание в децата, и за това в повечето случай са виновни и родителите от който вземат пример.

Да не те питам ей сега нещо по химия,физика,астрономия. :D  Шегувам се. ;)

Помисли си хубаво дали си заслужил шамара. Ако си мислиш, че си прав, може да поговориш насаме с учителя, но спокойно. 

Въпреки, че нямат  право, не знам с какви нерви се занимават учителите, като има и по-лесни начини. :)

Поздрави. :)

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По коя точка пише, че е забранено ? 

По отношение на баща ти - чл.125 ал.2 от Семейния кодекс гласи:

"Родителят отглежда детето, формира възгледите му и осигурява образованието му съобразно възможностите си и в съответствие с нуждите и наклонностите на детето и с цел израстването му като самостоятелна и отговорна личност. Родителят няма право да използва насилие, както и методи на възпитание, които уронват достойнството на детето."

По отношение на класната - търси правилника на училището, 100% го има закачен нейде, ама кой да го чете...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По отношение на баща ти - чл.125 ал.2 от Семейния кодекс гласи:

"Родителят отглежда детето, формира възгледите му и осигурява образованието му съобразно възможностите си и в съответствие с нуждите и наклонностите на детето и с цел израстването му като самостоятелна и отговорна личност. Родителят няма право да използва насилие, както и методи на възпитание, които уронват достойнството на детето."

По отношение на класната - търси правилника на училището, 100% го има закачен нейде, ама кой да го чете...

Аз пък съм благодарен, че баща ми ме е биел навремето!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.