Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Alexandur Enchev

Лиценз за "Склад и офис" или безплатна подобна на нея

Препоръчан отговор

Здравейте,наскоро си отворихме книжарница и ни трябва софтуер.В момента използвам безплатната версия на "Склад и офис" ,а за активацията и искат 120~ лв.Има ли някакъв подобен БЕЗПЛАТЕН софтуер ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,наскоро си отворихме книжарница и ни трябва софтуер.В момента използвам безплатната версия на "Склад и офис" ,а за активацията и искат 120~ лв.Има ли някакъв подобен БЕЗПЛАТЕН софтуер ?

Как може да задавате такъв въпрос, ако сте тръгнали да правите легален бизнес?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българска програма безплатна няма да намерите,която да ви устройва.Всичко читаво е платено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

потърси безплатни, със сигурност има и по-добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някоя безплатна да ми препоръчате ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

120 лева за бизнес много ли са? Вярно, книжарница, не е мол, но все пак? Помислете, ако Ви устройва програмата!

Безплатен аналог и да има, то той ще е жестоко орязан и няма да си свърши работата. Докато измислите как да го нагодите, бихте могли да изкарате точно тези 120 лева. Успех с книжарницата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Някоя безплатна да ми препоръчате ? :)

При положение, че имате книжарница, честа среща ще имате и с "Данъчна служба" Така  че сериозно помислете и за използваният софтуер. Той трябва да е законен, за да ви спести глоби , по-големи от 120 лева. Това е моята препоръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имай в предвид че има платени програми, които са боклуци... колкото за безплатен софтуер, виж коментарите тук:

http://www.odit.info/?s=6&i=211079&f=1

аз съм ползвал този софтуер - определено е много напред останалите... и си  струва парите... бягай далече от платените продукти на микроинвест - там за всяка активация ще те дерат по 100-200лв, за това е препоръчително да ползваш програма, която работи под линукс - просто няма  да се налага да преинсталираш операционната постоянно като се скапе и ако продукта е безплатен, няма да те е яд че не работи както трябва, но ако дадеш пари и пак не работи е съвсем друго. общо взето впечтленията ми са че генсофт, янаксофт и микроинвест са боклуци...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте програмата на генсофт, безплатната версия е орязана до един склад и до една стандартна каса, но при правилен подход към структурата на номенклатурата ще се справите. Може да се правят продажби, доставки, да се генерират справки за печалби и да се следи касовата наличност. Аз работя с тази програма, платена естествено, но един съвет - ако тръгнете с нея, първо мислете, после правете, особено начина на структура на стоките и услугите, които ще предлагате. Ако не е против правилата - MoneyWorks.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имай в предвид че има платени програми, които са боклуци... колкото за безплатен софтуер, виж коментарите тук:

http://www.odit.info/?s=6&i=211079&f=1

аз съм ползвал този софтуер - определено е много напред останалите... и си  струва парите... бягай далече от платените продукти на микроинвест - там за всяка активация ще те дерат по 100-200лв, за това е препоръчително да ползваш програма, която работи под линукс - просто няма  да се налага да преинсталираш операционната постоянно като се скапе и ако продукта е безплатен, няма да те е яд че не работи както трябва, но ако дадеш пари и пак не работи е съвсем друго. общо взето впечтленията ми са че генсофт, янаксофт и микроинвест са боклуци...

Какви измислици пишеш ?

Макроинвест е може би най-доброто на пазара, майка ми я ползва от години.

Хората занимаващи се със счетоводство не са малоумни геймъри, които всяка седмица имат нужда от преинсталация, защото инсталират всякви боклуци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.