Премини към съдържанието
Alexandur Enchev

Лиценз за "Склад и офис" или безплатна подобна на нея

Препоръчан отговор

Здравейте,наскоро си отворихме книжарница и ни трябва софтуер.В момента използвам безплатната версия на "Склад и офис" ,а за активацията и искат 120~ лв.Има ли някакъв подобен БЕЗПЛАТЕН софтуер ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,наскоро си отворихме книжарница и ни трябва софтуер.В момента използвам безплатната версия на "Склад и офис" ,а за активацията и искат 120~ лв.Има ли някакъв подобен БЕЗПЛАТЕН софтуер ?

Как може да задавате такъв въпрос, ако сте тръгнали да правите легален бизнес?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българска програма безплатна няма да намерите,която да ви устройва.Всичко читаво е платено.

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

потърси безплатни, със сигурност има и по-добри.

Редактирано от iovi
Без обидни определения моля! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някоя безплатна да ми препоръчате ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

120 лева за бизнес много ли са? Вярно, книжарница, не е мол, но все пак? Помислете, ако Ви устройва програмата!

Безплатен аналог и да има, то той ще е жестоко орязан и няма да си свърши работата. Докато измислите как да го нагодите, бихте могли да изкарате точно тези 120 лева. Успех с книжарницата!

Редактирано от sjsjsj (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Някоя безплатна да ми препоръчате ? :)

При положение, че имате книжарница, честа среща ще имате и с "Данъчна служба" Така  че сериозно помислете и за използваният софтуер. Той трябва да е законен, за да ви спести глоби , по-големи от 120 лева. Това е моята препоръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имай в предвид че има платени програми, които са боклуци... колкото за безплатен софтуер, виж коментарите тук:

http://www.odit.info/?s=6&i=211079&f=1

аз съм ползвал този софтуер - определено е много напред останалите... и си  струва парите... бягай далече от платените продукти на микроинвест - там за всяка активация ще те дерат по 100-200лв, за това е препоръчително да ползваш програма, която работи под линукс - просто няма  да се налага да преинсталираш операционната постоянно като се скапе и ако продукта е безплатен, няма да те е яд че не работи както трябва, но ако дадеш пари и пак не работи е съвсем друго. общо взето впечтленията ми са че генсофт, янаксофт и микроинвест са боклуци...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте програмата на генсофт, безплатната версия е орязана до един склад и до една стандартна каса, но при правилен подход към структурата на номенклатурата ще се справите. Може да се правят продажби, доставки, да се генерират справки за печалби и да се следи касовата наличност. Аз работя с тази програма, платена естествено, но един съвет - ако тръгнете с нея, първо мислете, после правете, особено начина на структура на стоките и услугите, които ще предлагате. Ако не е против правилата - MoneyWorks.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имай в предвид че има платени програми, които са боклуци... колкото за безплатен софтуер, виж коментарите тук:

http://www.odit.info/?s=6&i=211079&f=1

аз съм ползвал този софтуер - определено е много напред останалите... и си  струва парите... бягай далече от платените продукти на микроинвест - там за всяка активация ще те дерат по 100-200лв, за това е препоръчително да ползваш програма, която работи под линукс - просто няма  да се налага да преинсталираш операционната постоянно като се скапе и ако продукта е безплатен, няма да те е яд че не работи както трябва, но ако дадеш пари и пак не работи е съвсем друго. общо взето впечтленията ми са че генсофт, янаксофт и микроинвест са боклуци...

Какви измислици пишеш ?

Макроинвест е може би най-доброто на пазара, майка ми я ползва от години.

Хората занимаващи се със счетоводство не са малоумни геймъри, които всяка седмица имат нужда от преинсталация, защото инсталират всякви боклуци.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.