Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Athornez

Интернет проблем с 8.1

Препоръчан отговор

Здравейте,

от вчера има следния проблем с windows 8.1 - всъщност дори не знам как да го обясня.
Когато сърфирам из интернет често ми излиза тази грешка от браузъра:
Публикувано изображение

или просто страницата изглежда така:
http://i.imgur.com/OVOGt4h.jpg
и за да се оправи трябва да презаредя страницата няколко пъти.

Всякакъв вид помощ ще е полезна.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С друг браузър имаш ли подобен проблем? Изчистван ли е кеша на браузъра с който си в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, универсален проблем е.. ей сега спрях да играя една игра, защото не спираше да ме дискънектва.

Изчистване на кеша беше едно от първите неща които пробвах вчера, но не проработи.

Редактирано от Athornez (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А ако спреш да играеш има ли го този проблем. Понеже никога не съм играл каквито и да било игри, ако последната ползва голям ресурс от интернета и е тежка, може би затова имаш този проблем. Опитай само страниците, които често ти правят този проблем.Без да играеш и си провери скоростта на връзката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И без да играя го има проблема. Играта всъщност използва много от интернета, но не съм имал проблеми с нея на windows 7 дори и с разговори по скайп. Скороста на връзката е нормална, но мисля, че просто прекъсва през определено време. Когато ме дискънектваше в играта качеството на разговора в скайп не се промени.

EDIT: Между другото такъв проблем нямам на телефона си който е свързан към същия рутер, но безжично. Компютъра е с кабел.

Редактирано от Athornez (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И без да играя го има проблема. Играта всъщност използва много от интернета, но не съм имал проблеми с нея на windows 7 дори и с разговори по скайп. Скороста на връзката е нормална, но мисля, че просто прекъсва през определено време. Когато ме дискънектваше в играта качеството на разговора в скайп не се промени.

EDIT: Между другото такъв проблем нямам на телефона си който е свързан към същия рутер, но безжично. Компютъра е с кабел.

Аз имам същия проблем. Мисля, че проблема е в драйвера за лан картата, моята е на Realtek s driver v.8.20 . Чакам нов драйвер, но засега няма. Ползвам Firefox. С интернет експолъра пак е същото. Видях, че в Уиндоус 8,1 има VPN вклчен по подразбиране и го спрях, но проблема си остана. И той се появи още с инсталирането на уиндоуса при първия старт на ИЕ. Има нещо гнило в Майкросфт... или пък в Realtek???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам същия проблем. Мисля, че проблема е в драйвера за лан картата, моята е на Realtek s driver v.8.20 . Чакам нов драйвер, но засега няма. Ползвам Firefox. С интернет експолъра пак е същото. Видях, че в Уиндоус 8,1 има VPN вклчен по подразбиране и го спрях, но проблема си остана. И той се появи още с инсталирането на уиндоуса при първия старт на ИЕ. Има нещо гнило в Майкросфт... или пък в Realtek???

Намерих в нета решение на проблема и работи перфектно при мен - смених ДНС адресите с тези на гугъл:

How to Change DNS Settings to Google Public DNSGoogle Public DNS is the preferred DNS and is known for being fast, accurate and no restriction.Step 1 – Navigate to Control Panel  >>  Network and Internet  >> Network and Sharing Center  >>  Change Adapter Settings.Step 2 – Select the connection that you want to configure Google Public DNS.For example:– To change the settings for an Ethernet connection, right-click Local Area Connection, and click Properties.– To change the settings for a wireless connection, right-click Wireless Network Connection, and click Properties.Step 3 – Click on the Networking tab. Click on Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) and then Properties.Step 4 – Click on Advanced and then DNS tab.If there is an existing IP address listed here, do write them down for future reference.For Google Public DNS, select Use the following DNS server addresses:Preferred DNS Server: 8.8.8.8Alternate DNS Server: 8.8.4.4Step 5 – Click OK and restart your network connection for changes to be applied.You are now using Google Public DNS.Google Public DNS IP addresses:--------------------------------The Google Public DNS IP addresses (IPv4) are as follows:   8.8.8.8   8.8.4.4The Google Public DNS IPv6 addresses are as follows:   2001:4860:4860::8888   2001:4860:4860::8844 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.