Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Константин Костов

Проблем със звука

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем-компютъра ми изкарва супер много бас и много слаб звук.На какво може да се дължи това.Моля помогнете.Много благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е звуковата карта,какви са настройките и и каква са озвучителните тела?

Операционната система каква е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е звуковата карта,какви са настройките и и каква са озвучителните тела?

Операционната система каква е?

Много се извинявам  разбрах от къде идва проблема.Жака ми е прецакан от там идва този проблем.Възможно ли е примерно да направя синия жак или розовия да изпълняват функцията на зеления ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не няма да влязат в гнездото на зеления жак (звуковата карта) . Втори вариант да си купиш нов жак . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се извинявам  разбрах от къде идва проблема.Жака ми е прецакан от там идва този проблем.Възможно ли е примерно да направя синия жак или розовия да изпълняват функцията на зеления ?

Възможно е но,не казваш,за какъв кабел става въпрос!А между другото,от прекъснат кабел прекъсва едната колона или зацепва отвреме на време,но не и да свири много бас и слаб звук...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много силен бас и много слаб звук WTF ??? Да не си ръчкал из настройките на драйвера за еквалайзери, "подобрения", dolby natural bass  и т.н. ? Или вместо aux си хакнал кабела в phono ( предусилвател за грамофон) на усилвателя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.