Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ники Котов

Дилема между няколко модела . Помагайте

Препоръчан отговор

Здравейте , трябва тези дни да си подновявам договора и съм се спрял на три модела : Samsung Galaxy S2 Plus , HTC Desire 500 , Sony Xperia L . Като характеристики са много сходни  , дизайна на Галаксито най ми харесва , но пък HTC-то има пък 4-ядрен процесор .. Помагайте , защото дилемата е голяма :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , трябва тези дни да си подновявам договора и съм се спрял на три модела : Samsung Galaxy S2 Plus , HTC Desire 500 , Sony Xperia L . Като характеристики са много сходни  , дизайна на Галаксито най ми харесва , но пък HTC-то има пък 4-ядрен процесор .. Помагайте , защото дилемата е голяма :D

Ники, думата дилема означава избор между две неща. Не между три или повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам , но Сони-то май  отпада от списъка . Много се двоумя между галаксито и 500 . Ако имате няк'ва гледна точка споделете я :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай който те кефи повече. Двата модела са с близки възможности, и ще ти вършат еднаква работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy S2 Plus e с по добър дисплей и с по добра камера. HTC Desire 500 е с 4 ядрен процесор. Това са разликите. Всичко друго е почти еднакво.

Лично аз бих взел S2 Plus заради дизайнът.

В крайна сметка вземи този който повече ти допада.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.