Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Sobieskimania

Windows не зарежда

Препоръчан отговор

Здравейте,

имах следния проблем, даваше ми постоянно някакви еррори долу до часовника - жълто триъгълниче с удивителна.пишеше за някакво agent.exe

Пуснах mawariqta да сканира - откри 1 вирус, съобщи ми за рестарт на пц, тръгва компютъра, появява се windows 7 зареждане, черен екран и логото на windows и гасене веднага... така 3-4 пъти нон-стоп накрая го пуснах да си прави repair.. 1 час прави repair.. какво направи не знам

Сега зарежда пак черния ектран, на който пише че windiws стартира, след което следва да излезне синия екран с мишката и loading, НО излиза само мишката с черен екран.. имам мишка която мога да си движа и черен екран.

Пробвах и поод safe mode е същото.. не знам защо така, явно умре тотал щета...

отворих го за да видя кабелите, но нищо не разбирам, всичко е супер притегнато..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

имах следния проблем, даваше ми постоянно някакви еррори долу до часовника - жълто триъгълниче с удивителна.пишеше за някакво agent.exe

Пуснах mawariqta да сканира - откри 1 вирус, съобщи ми за рестарт на пц, тръгва компютъра, появява се windows 7 зареждане, черен екран и логото на windows и гасене веднага... така 3-4 пъти нон-стоп накрая го пуснах да си прави repair.. 1 час прави repair.. какво направи не знам

Сега зарежда пак черния ектран, на който пише че windiws стартира, след което следва да излезне синия екран с мишката и loading, НО излиза само мишката с черен екран.. имам мишка която мога да си движа и черен екран.

Пробвах и поод safe mode е същото.. не знам защо така, явно умре тотал щета...

отворих го за да видя кабелите, но нищо не разбирам, всичко е супер притегнато..

Здравейте,

Според мен трябва да се обърнете към колегите от HJT Team (ако естествено и Вие смятате, че проблема е от вирус) и да изпълните стъпките от тази тема: http://www.kaldata.com/forums/topic/132819-системата-ми-е-инфектирана-какво-да-правя-сега/

п.с. Според мен темата трябва да бъде преместена от модераторите в правилния раздел: Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл, защото потребителя достатъчно е оплескал нещата и дори не може да зареди в никой от режимите. Симптомите са като на повредени регистри и тук Repair Install-a няма да помогне...трябваше да изчака с него за да копираме копие на регистрите от предишната сесия (от C:Windowssystem32config) или да опитаме със System Restore и Last Good Know Configuration.

По-принцип имаме инструменти, които сканират и без да може да зареди в никой от режимите, но специално за този проблем мисля, че ще са безполезни (защото вече след поправителната преинсталация сигурно са се презаписали и бекъпите на регистрите). Имали сме подобни случаи с доста по-запознати от мен колеги в чужбина и дори те не се справиха със ситуацията.

Аз съм го решавал със System Restore...Може да се опитат и съветите от този линк:

http://blogs.technet.com/b/askcore/archive/2009/01/07/windows-vista-boots-to-a-black-screen-with-only-the-mouse-cursor.aspx

Но като цяло няма нужда да се мести темата засега - ще е като след дъжд качулка. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да преинсталирам windows, и да сложа 32 бита, защото аз като цяло имах доста проблеми.. както каза г-н Тонев съм пускал и друга тема...

Доста странни проблеми имах, които дори не мога да обясня коректно (смятам).. факта че като пуснках компютъра, не ми отчиташе нито клавиатура.. нито мишка, само като ударех мишката почваше да свети и след като светле тръгваше старта на windwosa.. иначе седеше черен екран. Но този проблем ми се вижда толкова странен, че даже като го чета имам чувството че съм ебати ламера. Но както и да е мисля да сложа 32 бита, а не 64.

Windows ми е на C, надявам се няма начин информаицията на D да е повредена, или ще разбера след като преинстралирам Windowsa.

Благодаря много на помогналите ми в тази и предишните теми.

Ако има някакви съвети които е хубаво да направя след преинстацията, ще съм благодарен ако ги споделите.

Въпреки всичко за мене остава съмнение че може би имам и някакъв хардуерен проблем, на база на странния проблем описан по-горе, както и свървън с факта че компютъра след 3 дена мъки успя да ми захапе слушалките (отново описан в друга тема), Но първо искам да вида с нов windows дали ще имам проблеми.

Сега ще се започне мъката с търсене на драйвери :))))

пп: Ще го преинсталирам довечера, ако има нещо важно което изпускам ще изчакам да дадете вашето мнение.

С оглед предпазване от евентуално заразен друг дял от твърдия диск, ти препоръчвам след като инсталираш ОС, по никакъв начин не отваряй другите дялове за нищо. Инсталирай си някоя свястна антивирусна програма, обнови я до дупка и сканирай останалите дялове. Аваст например има опцията да сканира целия диск, преди да се зареди ОС и по този начин много по-добре се процедира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С оглед предпазване от евентуално заразен друг дял от твърдия диск, ти препоръчвам след като инсталираш ОС, по никакъв начин не отваряй другите дялове за нищо. Инсталирай си някоя свястна антивирусна програма, обнови я до дупка и сканирай останалите дялове. Аваст например има опцията да сканира целия диск, преди да се зареди ОС и по този начин много по-добре се процедира.

Инсталирам windowsa в C, имам и друг дял - D, там не отварям никоя папка, инсталирам ативирусна в С, и пускам да сканира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирам windowsa в C, имам и друг дял - D, там не отварям никоя папка, инсталирам ативирусна в С, и пускам да сканира?

Точно така. Ако има някаква зараза в Д например, тя може да зарази отново новоинсталираната ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преиснталирах го и засега всичко е наред, дано се запази

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.