Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добро утро добър ден добър вечер зависи кои кога ще погледне тази тема която незнам дали и е тука мястото. Проблемът ми е със counter-strike source dedicated server истеглих го инсталирах го тръгва всичко е както трябва проблемът е че като му сваля някои мод не ми го зарежда или ако съм го сложил  при включването ми дава някаква грешка и модът не тръгва :( също ако може да ме насочите към сайт от където да си намеря някакви прости модове но да си работят както трябва евентуално ако не е проблемът в сървърът. конфигурацията на сървърът е 3 ghz Интел пентиум 4 512mb ddr2 ram 256mb nvidia 8400gs компанията сме от 7 души и гледах че тези характеристики го покриват някаде на картинка :Dhttp://www.cstrike-planet.com/images/tutorial/i1-2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно няма знаещи в тази област :(

Не, просто въпроса ти е не особено добре формулиран.

Като си изтеглиш някой мод - от къде го теглиш? С какво подкарваш въпросните модове? С колко слота искаш да разполага сървъра? Машината, на която го пускаш ползва ли се за нещо друго, освен за него, докато srcds е пуснат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модовете ги теглих от css.gamebanana.com четох в страниците им че се тегли модът и се разархивира в директорията на сървъра според папките които са в модът и след това се пуска сървърът или ако е пуснат се рестартира и като зареди се пишело в козолата "load <името на модът> и всичко тръгвало както трябва е направих така и нищо не става тръгва си като обикновен сървър машината не се исползва за нищо друго освен за srcds 7 души сме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модовете ги теглих от css.gamebanana.com четох в страниците им че се тегли модът и се разархивира в директорията на сървъра според папките които са в модът и след това се пуска сървърът или ако е пуснат се рестартира и като зареди се пишело в козолата "load <името на модът> и всичко тръгвало както трябва е направих така и нищо не става тръгва си като обикновен сървър машината не се исползва за нищо друго освен за srcds 7 души сме

Ами Sourcemod? Дърпай от тук, чети как се инсталира тук и тегли плъгини от тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами Sourcemod? Дърпай от тук, чети как се инсталира тук и тегли плъгини от тук.

След дълги денонощия на опити имам прост като мен работещ сървър с един милиард модове които някак си не искат работят от обясненото напълно нищо не разбрах сякаш е написано от някои които бърза за незнам къде ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След дълги денонощия на опити имам прост като мен работещ сървър с един милиард модове които някак си не искат работят от обясненото напълно нищо не разбрах сякаш е написано от някои които бърза за незнам къде ....

Пусни сървъра и напиши в конзолата:

meta list

Ако ти изпише:

] meta listListing 1 plugin:    [01] SourceMod (1.1.0.2489) by AlliedModders LLC

Значи SourceMod-a работи, за плъгините ще видим по-нататък.

Те от своя страна, между другото, не може да са "един милиард", много от тях са несъвместими (поне бяха, при AMXMod, което беше предшественика на SourceMod, за старото поколение сървъри).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни сървъра и напиши в конзолата:

meta list

Ако ти изпише:

] meta listListing 1 plugin:    [01] SourceMod (1.1.0.2489) by AlliedModders LLC

Значи SourceMod-a работи, за плъгините ще видим по-нататък.

Те от своя страна, между другото, не може да са "един милиард", много от тях са несъвместими (поне бяха, при AMXMod, което беше предшественика на SourceMod, за старото поколение сървъри.Правя всичко както трябва пак не ми се получава като напиша "meta list" конзолата изписва "unkown command"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След 3 денонощия подред инсталиране в различни папки и няколко нови истегляния на сървъра и отново няколко опита най-накрая им открих точното място къде коя папка трябва да е и  как се пускат модовете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След 3 денонощия подред инсталиране в различни папки и няколко нови истегляния на сървъра и отново няколко опита най-накрая им открих точното място къде коя папка трябва да е и  как се пускат модовете

Извинявам се, за късния коментар (през уикенда не мога да пиша често), ако не знаеше кое къде отива - трябваше това да питаш. Или директно прочетеш - точно то е описано в уикито им, защото е най-честото затруднение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, за късния коментар (през уикенда не мога да пиша често), ако не знаеше кое къде отива - трябваше това да питаш. Или директно прочетеш - точно то е описано в уикито им, защото е най-честото затруднение.

Прочетох първо там но и там не пишеше че ако я няма да се създаде и не пишеше къде да се постави след като се създаде защото при мен я нямаше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох първо там но и там не пишеше че ако я няма да се създаде и не пишеше къде да се постави след като се създаде защото при мен я нямаше

Ами като пише, че ако я няма трябва да се създаде, значи трябва да се създаде там, където я няма и я търсиш. Логично е?

Както и да е, щом си се оправил - успех със сървъра, забавлявайте се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши сега какво и къде си създал, че да няма друга такава тема!

Бъди помагало за CS маниаците :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Stefan Nenchev
      Здравейте! Купих си обновен лаптоп, от сервиз, който е в отлично състояние. Изключение прави проблема ми с мишката, когато играя CS 1.6. Понякога започва сама да се движи спира и след малко пак. Смятам, че проблемът не е хардуерен, защото се появява само когато играя тази игра. Потърсих информация в интернет, но не намерих нищо. Някой знае ли как да премахна този досаден проблем? Благодаря предварително!
    • от MegaBeatz
      Здравейте, Скъпи приятели, искам да се информирам за ИП ТВ, купих адаптера МАГ 256 чрез този адаптер мога ли да излъчвам на други телевизори, чрез смарт ТВ с андроид програмата СМАРТ ТВ, ́ама от колкото рагледах, тр́́ябва ми сервер, ще можете ли да ми помогнете, как точно тр́ябва да излъчвам чрез МАК адрес:  1. Как тр́ябва да направя сървър 2. Как мога да работа с МАГ 256 и да си създам свой сървър.
    • от Mightman
      Имам опит със създаване на сървъри и имам желание да работим с някой сериозно по един такъв. Трябва ми сериозен човек, който да има хубава машина за хостване и основни знания за плугини. Възнамерявам сървъра да бъде със смс система. Парите ще делим 50/50. За повече информация discord George#8409(Препоръчително), Skype regular-show2001 или в краен случай на ЛС.
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет Вчера си смених компа когато пристигна в офис на Еконт имах опция тест и преглед и както си му е реда тествах гледах дали е същото процесора видеокартата рама харддиска и така всичко си беше ток и жица Беше с прясно инсталиран Windows 7 Ultimate 64bit ... 1вото нещо което направих след като се прибрах и го свързах с кабелите захранващ,за интернет,мишка,клавиатура и всичко останало е изтеглих League of Legends и я пуснах да се инсталира всичко си беше отлично държеше си стабилно 70-80фпс на максимални нстройки но малко задълбочих темата ... Вечерта си изтеглих и инсталирах CS 1.6 Warzone и ето ти проблем когато зареди играта ми дава черен екран Когато местя с мишката нагоре надолу се чува тракането из менюто затварям играта през Task Manager и всеки път едно и също пробвах с друга версия на играта но пак същия проблем Четах из разни форуми пробвах с този вариант влиза се в "regedit" =>Отиваш в HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Half-Life\cstrike и триеш папката Setting => Пусни играта и си оправи настройките.Пробвах с това но без ефект пак същия черен екран Някой ако има малко познание и има някво решение за поправка на проблема нека драсне някой друг ред Видеокартата е HD 4670 1GB PCI 128bit Процесора е Intel Xeon E5420 Рам памет 4GB HDD 250GB
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.