Премини към съдържанието
Saudzboa

Таблет Sencor Element 7V3 молба за инфо на firmware

Препоръчан отговор

Попадна ми един бракуван таблет.Не зареждаше OS, не го засичаше Windows-а и adb драйвърите нямаше как да помогнат понеже не му беше включен debugging-а, не влизаше в боот менюто (пробвах всевъзможни начини и комбинации от натискания на 3-те бутона на таблета) , откачах батерията и после я запоявах , но все пак намерих начин да го оправя (който се сблъска със същия проблем за тоя таблет а и за Allwinner-ите като цяло да ми пише, ще гледам да помогна).Сега му сложих ром, но не е точния, wi-fi не зарежда, тъч-а е обърнат и бие с 1 см на ляво (за други проблеми не съм се и оглеждал) Пробвах още няколко, но бяха по-зле.За да не си играя да търся сред купищата ще помоля някой който има такъв таблет Sencor Element 7V3 да ми даде инфо за firmware-a, а още по-хубаво ще е ако направи Img. на неговия  и да го качи някъде.Спешно е!

Благодаря!

http://www.sencor.eu/tablets/element-7-v3

пс:мога да дам повече информация за таблета (производител на тъч-а, точните данни на чипсета, на дънната платка и др.) но като цяло молбата ми е към притежателите на точно този таблет.

Редактирано от Saudzboa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,мисля си, че тук ще имаш повече успех: ЛИНК

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попадна ми един бракуван таблет.Не зареждаше OS, не го засичаше Windows-а и adb драйвърите нямаше как да помогнат понеже не му беше включен debugging-а, не влизаше в боот менюто (пробвах всевъзможни начини и комбинации от натискания на 3-те бутона на таблета) , откачах батерията и после я запоявах , но все пак намерих начин да го оправя (който се сблъска със същия проблем за тоя таблет а и за Allwinner-ите като цяло да ми пише, ще гледам да помогна).Сега му сложих ром, но не е точния, wi-fi не зарежда, тъч-а е обърнат и бие с 1 см на ляво (за други проблеми не съм се и оглеждал) Пробвах още няколко, но бяха по-зле.За да не си играя да търся сред купищата ще помоля някой който има такъв таблет Sencor Element 7V3 да ми даде инфо за firmware-a, а още по-хубаво ще е ако направи Img. на неговия  и да го качи някъде.Спешно е!

Благодаря!

http://www.sencor.eu/tablets/element-7-v3

пс:мога да дам повече информация за таблета (производител на тъч-а, точните данни на чипсета, на дънната платка и др.) но като цяло молбата ми е към притежателите на точно този таблет.

Здравей,

Имам същият проблем с таблет Sencor Element 7v3, показва буквите ANDROID и не иска да стартира. Би ли споделил как да го оправя?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам  проблем с таблет Sencor Element 7v3, показва ANDROID и не иска да стартира. Бихте  ли споделил как да го оправя?

7" (18cm) capacity touch display (up to five-finger control)
Resolution: 800x480 pixels
CPU: A13 1.2 GHz
RAM: 512 MB DDR3
Integrated 4 GB memory
Operation system: Android 4.0 (ICS)
FLASH 10.4 support
G sensor for automatic display rotation
Micro SDHC card slot (up to 32 GB)
Front panel camera for video chats (0.3 MPx)
Integrated WIFI module (802.11 b/g/n)
Supported formats:
Video: H.264, H.263, VC-1, MPEG-1/2/4, DivX, XviD, WMV7/8, VP6, AVS, etc.
Audio: MP3, WMA, OGG, FLAC, APE, AAC, AC3, ATRA, DTS, etc.
Pictures: JPEG, BMP, GIF, PNG etc.
E-Books: EPUB, PDF, FB2, PDB, CHM, HTML, TXT, UMD, WORD, EXCELL etc.
Recording function (MP3)
USB 2.0
Integrated Lithium Polymer battery
Accessories: USB cable, USB OTG cable, charging adapter, manual

Редактирано от Mim Mim (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.