Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Дойде време и излезе и тази игра, но ми лагва... Покривам минималните изисквания всичко на High лаги, слагам го на Ultra без промяна има промяна в графиката, но лага си продължава, слагам го на Low пак има лаг... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бъркай лаг с насичане. Освен това, изискванията на игрите никога не отговарят на истината. Пишат се за дамазлък само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакайте за някой патч,който да оправи това.

Или пък,пробвайте да вземете играта от "Пулсар".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е насича ми не ми лагва.... Лошо тогава, :( Благодаря ви за инфото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си най-новите драйвъри за картата от сайта на AMD, а именно версия 13.9! Задай видеонастройките в играта на Auto!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи си последни драйвери за видео аудио и каквото друго се сетиш. Лаг и крашове ще има докато не пуснат някой пач. До колкото разбрах при BF3 е имало подобни проблеми и са пуснали пач чак месец след пускането на играта. Лично се надявам това да не е случая при BF4.

П.С. Забелязах, че на малки карти (Domination) няма толкова много крашове. Изиграх 3 рунда и половина, а при други карти дори не мога да влезна в сървъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Параметрите са слаби, какво очаквате :-(

Слаби, но играта ще върви, друг е въпроса че играта/сървърите не са доизпипани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Параметрите са слаби, какво очаквате :-(

Подкарах BF3,Call Of Duty Black Ops II,Most Wanted II всички нови игри на макс графика и ми викаш, че ми е от параметрите ??? чудно! макар и да са слаби все щях да я подкарам на минимални изисквания без лаг все пак ги покривам :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Дойде време и излезе и тази игра, но ми лагва... Покривам минималните изисквания всичко на High лаги, слагам го на Ultra без промяна има промяна в графиката, но лага си продължава, слагам го на Low пак има лаг... 

И с Battlefield 3 имаше проблеми след премиерата. Тройката я оправиха сигурно 3 месеца след като я пуснаха. Не се притеснявай, всички имаме проблеми с играта - неткода още не е оправен. Между другото БЕТАТА беше по-добра отколкото е сега :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблеми оправих си я :) Просто я преинсталирах и си я инсталирах отново :) вече почти я превъртях 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкарал си я на макс ама на 1024х768 ... я пусни на full hd с подходящ монитор или само на 720п да видим..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакайте за някой патч,който да оправи това.Или пък,пробвайте да вземете играта от "Пулсар".

Onogondur това,че е купил играта от някое друга място няма значение,защото кода за активацията се вкарва в Orgin-а и после ти дава да я инсталираш и без дисковете в кутията,но това е по-желание...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.