Премини към съдържанието
legal

Защо, като скролвам с мишката сайта излиза на "вълни"?

Препоръчан отговор

Обърни особено внимание на постове №12 и 22 и изпълни тези действия. Не са празни приказки!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен не ми е ясно защо изобщо се ползва античното XP на тая машина?! Инсталирайте Windows 7 x64 с необходимите драйвери от сайта на MSI и няма да има проблем.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че 3 гигабайта РАМ са недостатъчни за ХР. На първа страница в темата собственика на лаптопа е дал инфо, че РАМ паметта е 3 гигабайта.

Най-вероятно, както предполагат колегите, проблема е в драйвера.

3 Гигабайта едва ли и е малко, може да не е преинсталиран от много време или да има много програми (да е натоварен)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 Гигабайта едва ли и е малко, може да не е преинсталиран от много време или да има много програми (да е натоварен)

Цитата ми беше относно коментара ви за РАМ паметта. Колкото и програми да има, все пак това са 3 гигабайта РАМ. ;)

А относно преинсталацията - моето ХР е на 4 години и съм с 512 мегабайта РАМ. :rolleyes:

Както предполагаха колегите в по-горните коментари, явно се касае за некоректен или омазан драйвер на видеото, или проблем със самата видеокарта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитата ми беше относно коментара ви за РАМ паметта. Колкото и програми да има, все пак това са 3 гигабайта РАМ. ;)

А относно преинсталацията - моето ХР е на 4 години и съм с 512 мегабайта РАМ. :rolleyes:

Както предполагаха колегите в по-горните коментари, явно се касае за некоректен или омазан драйвер на видеото, или проблем със самата видеокарта.

Компютъра не е от най-старите. Въобще даже. ;) Най- вероятно е да е от драйвер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра не е от най-старите. Въобще даже. ;) Най- вероятно е да е от драйвер.

Логично :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Логично :beer:

Ето това е снимката, обаче още има "вълни", като гледам клип, или дори и този форум?Имам снимка на дивайса, ама пише че файла е прекалено голям и не се качваснимка на дивайсаpost-85242-0-13873400-1384772503_thumb.j Редактирано от legal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това е снимката, обаче още има "вълни", като гледам клип, или дори и този форум?

Имам снимка на дивайса, ама пише че файла е прекалено голям и не се качва

снимка на дивайсаПубликувано изображение111.jpg

Я кликни на плюсчето пред Display adapters и покажи снимката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това е снимката, обаче още има "вълни", като гледам клип, или дори и този форум?

Имам снимка на дивайса, ама пише че файла е прекалено голям и не се качва

снимка на дивайсаПубликувано изображение111.jpg

Експандни (натисни плюсчето) до Display Adapters.

И качи изображението тук, няма да имаш проблеми с размера му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в настройките на Хром-а, покажи разширените настройки и и в секцията "система" имаш опцийка "да се използва хардуерно ускорение....". Ако няма отметка - сложи, ако пък има - махни я и рестартирай браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Експандни (натисни плюсчето) до Display Adapters.И качи изображението тук, няма да имаш проблеми с размера му.

Ето снимката.http://imgur.com/z3qoTJE Редактирано от legal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами натисни десен бутон на това "Intel® HD Graphics" и цъкни "Uninstall driver", дръпни това, което е линкнал колегата, инсталирай го, рестартирай и пробвай пак.

Ето драйвера за видеото на прицесора  Download

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.