Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Бих желал да честитя рожденният ден на една приятелка по интересен начин. Измислих интересна картичка, която да създам с Фотошоп, но имам желанието да я вградя в exe файл. Може ли някой да ми обясни, как точно да направя това и когато я пратя на въпросната приятелка, картичката да се отвори при нея без проблем? Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е причината да искате да получите точно .EXE файл? Ако става въпрос за статично или анимирано в краен брой кадри изображение, Photoshop може да съхранява в много от популярните формати - JPG, GIF, BMP, PNG, TIFF, които ще се отворят във всяка програма за разглеждане на изображения. Освен това много антивирусни може да "скочат" на такъв неизвестен изпълним файл и ефектът от картичката да стане не такъв, какъвто трябва...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да скочат щото "подаръка"като нищо, може да е точно вирус. Не може ли приятелката ти просто да я целунеш?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Растерно изображение и изпълним файл са доста далечни понятия, съмнява ме да се постигне целта въобще. Най-удачно архивираш картинката в един zip/rar архив и готово.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да скочат щото "подаръка"като нищо, може да е точно вирус. Не може ли приятелката ти просто да я целунеш?

Стига де. Той ако е способен да напише вирус ще пусне ли подобен бисер като тема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига де. Той ако е способен да напише вирус ще пусне ли подобен бисер като тема ?

Може да не го е написал. Намират се из нета места откъдето могат да се дръпнат. Това не пречи да е гол и бос по темата със софта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става ли с .bat файл - да се напише едно конзолно, да отваря даден адрес в браузъра, пък после от .bat в .exe много лесно се конвертира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е причината да искате да получите точно .EXE файл? Ако става въпрос за статично или анимирано в краен брой кадри изображение, Photoshop може да съхранява в много от популярните формати - JPG, GIF, BMP, PNG, TIFF, които ще се отворят във всяка програма за разглеждане на изображения. Освен това много антивирусни може да "скочат" на такъв неизвестен изпълним файл и ефектът от картичката да стане не такъв, какъвто трябва...

Просто искам да бъде нещо различно. Честно казано, напълно се обърках и вече не съм много сигурен какво точно искам да направя. :D

Редактирано от Traxex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ти дам идеи как да постъпиш, без да е обвързано с компютри. Ако искаш пиши ми на лично, но на кирилица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за 19-тия си рожден ден получих от най-добрата си картичка която беше направила от наша снимка (от бала ми) и аз останах доста очарован и и се зарадвах много. Та ако искаш и ти направи така, като естествено в картичката можеш да напишеш някое хубаво пожелание от сърце и готово. А картичката мисля, че я е правила в кониката (или в някое друго фото студио)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто искам да бъде нещо различно. Честно казано, напълно се обърках и вече не съм много сигурен какво точно искам да направя. :D

По-добре забравете за изпълним файл. Намерете друг инструмент за да я впечатлите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отношението по темата. Картичката беше просто нещо символично, останалото е ясно (поне за мен). :)

izabel1, извинявай ако въпросът ми ти се струва глупав, но смея да твърдя, че далеч не съм глупав, за да бъдат използвани нарицателни (бисер)... Можеби не съм успял да обясня какво точно искам да постигна, но в интерес от вирус до вирус има голяма разлика, като един такъв може да се напише и за 10 секунди (ако пишеш бързо).

Редактирано от Traxex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре забравете за изпълним файл. Намерете друг инструмент за да я впечатлите

Това инструмент във всичките му аспекти ли да се разбира или тясно профилиран около софтуер да е !

izabel1, извинявай ако въпросът ми ти се струва глупав, но смея да твърдя, че далеч не съм глупав, за да бъдат използвани нарицателни (бисер)... Можеби не съм успял да обясня какво точно искам да постигна, но в интерес от вирус до вирус има голяма разлика, като един такъв може да се напише и за 10 секунди (ако пишеш бързо).

Ти просто няма как да го разбереш (аз никъде не съм намекнал че си глупав ... моля, няма лошо ако не знаеш да попиташ) то който беше цитиран разбра веднага.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това инструмент във всичките му аспекти ли да се разбира или тясно профилиран около софтуер да е !

Аз го разбирам в широкия смисъл на нещата :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно ''proshow gold'' ще свърши работа. Платена с пробен период. В нета се намират инструкции за работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълно е с кейлогъри в нета, а това е един от начините за вкарването им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

execute file Хм. странно не ти го препоръчвам и аз защото веднъж когато бях малко по малък 16-17г. си направих и аз изпълним графичен файл и се натъкнах на вируси (като го минах на антивируса) Да фотошоп правят, но има и някой които са без вируси но никои нищо не знае, пробвай програми Като ACDSee pro 9.0 XnView който пакетират снимките и след като си ги пакетирал провери архива преди изпълнението му.  Успех!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.