Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли линк за daemon tools и някой хубав плеър(за предпочитане BS Player),които да са безплатни,и да не пискат постоянно за нови ключове.От замунда гледах няколко версии,но от коментарите имаше доста оплаквания за проблеми,затова се надявам да ми предоставите някои добри версии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли линк за daemon tools и някой хубав плеър(за предпочитане BS Player),които да са безплатни,и да не пискат постоянно за нови ключове.От замунда гледах няколко версии,но от коментарите имаше доста оплаквания за проблеми,затова се надявам да ми предоставите някои добри версии.

Надявам се сте прочел правилата на форума и по-специално точка 2.10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам какво лошо съм направил,не искам някакви нелегални програми.Видях,че има качени доста версии тук в kaldata,просто не знам коя точно да изтегля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли KMPlayer или PotPlayer. За DT намери някоя стара версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Daemon Tools Lite е безплатна версия и се тегли от официалния сайт на Daemon tools!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам не е безплатна.

Безплатна е (зеленото бутонче горе вляво), просто на същата страница рекламират и платената версия. Въпреки това бих препоръчал Virtual CloneDrive като доста сериозна безплатна алтернатива на DTools. Има и една редица други подобни програми, които колеги биха препоръчали, но аз ползвам тази и съм доволен.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

gom player също е много хубав плейър! но не знам дали е безплатен :Д

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тaзи версия на daemon tools,която сте предложили не инсталираше ли и куп ненужни програми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерете по-стара версия на DT.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тaзи версия на daemon tools,която сте предложили не инсталираше ли и куп ненужни програми?

Можеш да ги откажеш по време на инсталацията

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а допотопния bs както е поискал автора също има безплатна версия и не иска ключове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VirtualCloneDrive(няма реклами и тулбари) и KMplayer(по-стара версия,че новата версия е ужас!)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че никой неще да предложи добрия стар VLC плеър, който е мощен инструмент, който освен всичко е избран от Мозила да инсталира плъгин за гледане на потоково видео, което е не малко признание.

32 битова и 64 битова версия за уинбоуз.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МАи KMPlayer ще слагам,но по-стара версия както някои предложиха.Мисля да запиша 2.9.4,чета че е доста добра.А на DT слагам последната и ще гледам да избягна инсталирането на нежеланите програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че никой неще да предложи добрия стар VLC плеър, който е мощен инструмент, който освен всичко е избран от Мозила да инсталира плъгин за гледане на потоково видео, което е не малко признание. 32 битова и 64 битова версия за уинбоуз.

как да предложиш нещо хубаво на човек искаш демон и биес бе sliderum? как? то е грехота
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ще се спра на VLC.При него трябва ли да свалям допълнителни кодеци,или си има всичко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май ще се спра на VLC.При него трябва ли да свалям допълнителни кодеци,или си има всичко?

Има всичко необходимо

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При инсталацията на daemon разбрах да давам decline на всички ненужни програми,това включва ли и SPTD?Да го инсталирам ли него и за какво ще ми служи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SPTD е драйвер, нужен за работата на DTools, така че да, трябва да се инсталира (освен в случай, че вече е сложен). Добре, че го предлага, тъй като в предни версии това го нямаше и би могло да причини доста чудене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При инсталацията на daemon разбрах да давам decline на всички ненужни програми,това включва ли и SPTD?Да го инсталирам ли него и за какво ще ми служи?

Хубаво се осъзна за видео плеъра и се спря на VLC. Вземи повтори процедурата и се отърви от доя daemon tools, препоръчвам - WinCDEmu, която е безплатна, с отворен код и освен това се работи много по-лесно с нея! А и няма да ти се налага да внимаваш да не объркаш нещо и да инсталираш някаква простотия.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sss
      Здравейте, преди наколко дни реших да направя update на Daemon Tools Lite (вердията, която имах инсталирана беше 4.49). Деинсталирах текущата си версия, рестартирах компютъра и започнах да инсталирам последната версия, която преди това изтеглих от официалния сайт. Точно, когато приключваше инсталацията Windows Defender изпищя, че е открил зараза и я е поставил под карантина. Отворих Defender-а и пишеше, че е блокирал някакъв "Browser Changer" на Daemon Tools. По време на инсталацията внимавах и премахвах всякакви Toolbar-и и други подобни мизерии. Не съм забелязал никаква промяна в работата на компютъра или дадена програма. Реших да тествам на лаптопа ми (антивирусната там е Avira) и при инсталацията нямаше никакво предупреждение от антивирусната. Въпроса ми към вас дали Daemon Tools е безопасен и това е просто фалшива тревога или е зловредна програма. Предварително ви благодаря за помощта
    • от Niksanae
      Здравейте 

Имам следния проблем!
      С Windows 10 Home съм и съм инсталирал Daemon tools.
      Но когато маунтна iso и ми изкача прозорец с грешка.
      Някой знаели на какво се дължи това ?

• от Simeon Lishev
      Здравейте, излезе ми един много сериозен проблем след преинсталация на Winodws 7, селд като прейнсталирах пс-то и качих програмите се опитах да маунта един файл през daemon tools , и ми излиза ето това : http://prikachi.com/images.php?images/103/8055103D.jpg и не мога по никакъв начин да го оправя. Моля, помогнете !

П.С . Пробвах с почти всички програми за монитране на виртуални устройства .
    • от EsTeR
      Здравейте, 
      Напоследък имам проблем с компютъра. 
      Ето какъв е той. 
      Когато включа компютъра ми излиза нещо като error което ме кани, да инсталирам  Daemon Tools но аз дори не използвам тази програма. Имах една друга за маунтване, но тя не ми хареса. Ще се радвам да ми помогнете   
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.