Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Камерата на лаптопа ми е обърната от 1 година и не знам как да я оправя... Чела съм за някви драйвери, ама не знам как да намеря точно кои и какво се прави после като ги изтегля :/ ... Не знам какъв модел точно е лаптопа, но е 32 битов, с windows XP и nvidia карта .... Helpp :((

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е обърната когато е сглобяван лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На гърба на лаптопа трябва да има лепенка с модела, не вярвам чак толкова да се изтрила че да не си личи какво пише на нея.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На гърба на лаптопа трябва да има лепенка с модела, не вярвам чак толкова да се изтрила че да не си личи какво пише на нея.

Ъмм .. изтрила се е ...   :help wanted4:

Редактирано от Dobby (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата Speccy или AIDA64 и кажи марката на лаптопа, за да може да ти предоставим коректните драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето Асуси вкл. и на моя камерата е обърната от производителя. Става  /нормална/ със съответния  драйвер/виж на сайта на производителя/

Ако я ъпгрейднеш с най-новия си драйвер , се преобръща образа,т.е не трябва да се ъпгрейдва .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Само преди 3 дни имаше същата тема и се разреши въпросът с камерата. Вие защо не я потърсите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е asus k70iо

Само преди 3 дни имаше същата тема и се разреши въпросът с камерата. Вие защо не я потърсите?

Не намирам нищо :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираяте Speccy 1.23.569 или ако имате програма, която показва хардуера на лаптопа, погледнете и напишете марката и модела на камерата.

Тук на втора и четвърта страница има драйвери за камерата, за вашия лаптоп, но има за три различни марки http://driver.ru/?H=K70IO&By=ASUS&SS=Windows%20XP&dpage=2

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разархивирай драйвера в някоя папка (файла е саморазархивиращ се пакет , кликваш с дясното копче на мишката и му даваш "extrakt here"). След това през "device manager"-a отиди на камерата и и дай "update driver" .... в прозореца ,който ще се появи стигаш до папката или мястото на диска кадето си разархивирал драйверите, натискаш "ОК" и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерата на лаптопа ми е обърната от 1 година и не знам как да я оправя... Чела съм за някви драйвери, ама не знам как да намеря точно кои и какво се прави после като ги изтегля :/ ... Не знам какъв модел точно е лаптопа, но е 32 битов, с windows XP и nvidia карта .... Helpp :((

Здравей.

Аз имам във нас такъв лаптоп и винаги след преинсталация се зблъсквам със този проблем със обърната камера.

Разликата е че аз съм със Windows 7.

Но и при теб ще е почти същото.

По подразбиране след преинсталация се поставя някакъв драйвер, но не е от производителя.

Тегли се истенският драйвер.И тук е разковничето. Не можеш просто ей тайа със Setup да го инсталираш.

Направих малко снимки за начина на инсталиране.Дано се ориентираш.

http://dox.bg/files/dw?a=610659e1d6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, ще уча архитектура и ще ми е нужен мощен лаптоп. Бюджета ми е 2000-2100лв като държа марката да е DELL или Asus. Ще се радвам ако някой успее да ми препоръча модел, да ми изясни каква е разликата между NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti и AMD Radeon 530, има ли смисъл от съчетанието HDD и SSD, и защо intel i7-8... поколенията са по-добри от intel i7-7.. Ще съм Ви безкрайно благодарен! 
      Поздрави!
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Купих си лаптоп (Acer Nitro 5 NH.Q2QEX.016) преди 3 дни , вчера ми се появи една зелена точка на екрана върху лентата на задачите. Забелязах че след определено време точката лека полека намаля яркостта си и изчезва. Съжалявам ако има и друга тема по този въпрос , но за първи път ми се случва такова нещо и се притеснявам. На други места видях че пише , ако точката е всякакъв цвят освен черен щяла да изчезне след време, вярно ли е това? Благодаря Ви предварително за вниманието!
    • от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от Cvetelin Evtimov
      Случаят приключи! С помощта на КЗП ми върнаха парите! 

Здравейте! Наскоро си поръчах ново дъно от Speedcomputers Asus Prime z270 A. Следователно нови Рам, процесор Intel i3 7100 и захранване EVGA 1000W GOLD. 
      Слабям си го на бюрото на гумена основа, включвам монитор, цъкам копчето на захранването и светва ЛЕД подсветката на дъното (странно е, че само при включено захранване в тока дъното свети). Стратирам с вграденото Power копче, вентилатора на процесора се върти, но няма никаква картина на нито един видео изход от дъното. 
      Слагам един спиикър, но и от там не излиза звука
      "Преди съм имал същия проблем с друго дъно от дриг магазин, след като им го върнах за поправка се оказа, че трябва ъпдейт на биоса, върнаха ми го и всичко е точно" 
      Звъня в магазина, разговарях с човек от сервиза, като му обясних каква ми е конфигурацията и каза, че би трябвало всичко да е наред и да им го пратя да го погледнат. 
      Получават го на следващия ден и започва чакането.. Звъня след 1 седмица, като от там ми казват, че е изпратено към производителя.. Ок. 
      След още 1 седмица получавам пратка в Спиди, като мисля, че е дъното. Гледам някъв плик с документи. Отварям ги и гледам снимки на задната страна на дъното, снимана някаква спойка и пише, че ми е отказана гаранция от производителя поради "неоторизирана намеса". WTF?
      На снимата не можах да разбера какво ѝ има на спойката, защото е размазана и черно-бяла. 
      Звъннах в магазина, като отново си говорих с човек от сервиза, като той ми каза, че и те ще го видят като пристигне при тях и ще ми звъннат. 
      В нета се разрових и видях, че и много други имат същия проблем с това дъно. 
      Как да процедирам ако и те ми откажат гаранционно поправяне или замяна? 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.