Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Камерата на лаптопа ми е обърната от 1 година и не знам как да я оправя... Чела съм за някви драйвери, ама не знам как да намеря точно кои и какво се прави после като ги изтегля :/ ... Не знам какъв модел точно е лаптопа, но е 32 битов, с windows XP и nvidia карта .... Helpp :((

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е обърната когато е сглобяван лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е обърната когато е сглобяван лаптопа.

Не, до преди това си беше нормална

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На гърба на лаптопа трябва да има лепенка с модела, не вярвам чак толкова да се изтрила че да не си личи какво пише на нея.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На гърба на лаптопа трябва да има лепенка с модела, не вярвам чак толкова да се изтрила че да не си личи какво пише на нея.

Ъмм .. изтрила се е ...   :help wanted4:

Редактирано от Dobby (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си програмата Speccy или AIDA64 и кажи марката на лаптопа, за да може да ти предоставим коректните драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето Асуси вкл. и на моя камерата е обърната от производителя. Става  /нормална/ със съответния  драйвер/виж на сайта на производителя/

Ако я ъпгрейднеш с най-новия си драйвер , се преобръща образа,т.е не трябва да се ъпгрейдва .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Само преди 3 дни имаше същата тема и се разреши въпросът с камерата. Вие защо не я потърсите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е asus k70iо

Само преди 3 дни имаше същата тема и се разреши въпросът с камерата. Вие защо не я потърсите?

Не намирам нищо :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталираяте Speccy 1.23.569 или ако имате програма, която показва хардуера на лаптопа, погледнете и напишете марката и модела на камерата.

Тук на втора и четвърта страница има драйвери за камерата, за вашия лаптоп, но има за три различни марки http://driver.ru/?H=K70IO&By=ASUS&SS=Windows%20XP&dpage=2

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разархивирай драйвера в някоя папка (файла е саморазархивиращ се пакет , кликваш с дясното копче на мишката и му даваш "extrakt here"). След това през "device manager"-a отиди на камерата и и дай "update driver" .... в прозореца ,който ще се появи стигаш до папката или мястото на диска кадето си разархивирал драйверите, натискаш "ОК" и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Камерата на лаптопа ми е обърната от 1 година и не знам как да я оправя... Чела съм за някви драйвери, ама не знам как да намеря точно кои и какво се прави после като ги изтегля :/ ... Не знам какъв модел точно е лаптопа, но е 32 битов, с windows XP и nvidia карта .... Helpp :((

Здравей.

Аз имам във нас такъв лаптоп и винаги след преинсталация се зблъсквам със този проблем със обърната камера.

Разликата е че аз съм със Windows 7.

Но и при теб ще е почти същото.

По подразбиране след преинсталация се поставя някакъв драйвер, но не е от производителя.

Тегли се истенският драйвер.И тук е разковничето. Не можеш просто ей тайа със Setup да го инсталираш.

Направих малко снимки за начина на инсталиране.Дано се ориентираш.

http://dox.bg/files/dw?a=610659e1d6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, темата е от преди година..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, темата е от преди година..

Уффф. Как не погледнах!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Gust123
      Може ли да се смени процесора?
    • от Miroslav Kojuharski
      Добър вечер.По някаква огромна случайност изтрих снимки от "Сейф"-а на телефона.Предполагам се досещате какво представлява този "Сейф". Теглих и търсих различни програми, които възстановяват изтрити снимки, но уви, никоя не помогна за възстановяването на снимките от сейфа...Ако някой се е занимавал или знае програма, с която да възстановя тези снимки,моля да даде някаква насока... Надявам се на бързи отговори ... Благодаря предварително!

П.П. Проверих в кошчето на самата галерия и там няма нищо.
    • от shizzaw
      Здравейте, 
      една приятелка го е закъсала с агресивен съпруг посяга да я бие, пиещ редовно алкохол, кръшкащ. Тя досега май не е подавала жалба, а търпи, но иска да е подготвена при последващият развод и да е в нейна полза. Иска да си инсталира скрита камера в една от стаите, за се заснеме какво се случва вкъщи евентуален бой, психически тормоз или изневяра. Имат и малко детенце.
      Препоръчайте скрити камери и как да стане работата без той да разбере, че е монтирана. Тя се притеснява как ще се зарежда камерата и да не я намери и дали може и от мобилен телефон да гледа какво се случва. Той и е разбил всички интернет регистрации и следи всичко предполагам с кейлогър
      В съда важат ли такива записи по дела за развод?
    • от rian14
      Здравейте всички, тъй като старата машина взе да издава багажа (11г.) съм се насочил към нова. По конкретно ASUS FX550IU-DM123_8gb . Насочил съм се към него поради следните причини:
      В бюджета ми е (1000-1200) 
      Голям почитател съм на марката. 
      Ще се използва за учене, на моменти работа с леки и среднотежки програми и игри които да вървят на средни изисквания що годе добре.  Очаквам мнения и съвети и разбира се впечатления,ако някой има такъв.   

Целта е да издържи повече от гаранцията. (Да ме издържи поне 4-5 г)
    • от Kuncavia
      Здравейте,
      От седмица имам досаден проблем с един от двата компонента. 
      Когато компютъра влезе в sleep режим и се наложи да бъде "събуден", екрана започва да премигва. Първо по бавно, след което засилва. При рестарт не се подобряват нещата, а при по-продължително изключване, проблема или изчезва до следващия sleep или просто премигва по-бавно, засилвайки се постепенно. Това ми се случва и под Ubuntu 18 и под Windows 10. Надявах се да е картата, като с 300 зора активирах вградената. Тръгна, но проблема се появява отново. По метода на изключването реших, че е монитора, но пък на вградената карта се случва адски по-рядко и ако се случи, то след 10 премигвания спира... Ни в клин, ни в ръкав... Чакам да ми донесат днес/утре един монитор, да видим дали пък няма да се окаже проблем в монитора... Засега съм махнал опцията за sleep и всичко е точно, ама до кога... 
      Въпроса ми е към хора сблъсквали се с подобен проблем да ме насочат какво да очаквам...
      Прилагам от видео от премигването в напреднала фаза 

Модела на монитора е LG IPS 277l. Имаше някаква тъпотия за пестене на енергия, която всеки път като светнеше слънце намаляваше силата на екрана и съответно увеличаваше, но е изключена отдавна, за да дава тя проблеми. Тайно се надявам, някоя настройка по монитора да е прецакана, ама на проба грешка толко... 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.