Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Обмислям да си взема Macbook Air 13 inch. (2013)

Бихте ли ме посъветвали какво да правя? Ще го използвам предимно за училище, видео обработка, Photoshop, и др. Нямам намерение да играя игри или нещо друго. Причината, поради която се насочих към този Macbook е, че е много лек и тънък. Благодаря Ви предварително.  

1.3GHz dual-core Intel Core i5 processor

Turbo Boost up to 2.6GHz

Intel HD Graphics 5000

4GB memory

256GB flash storage

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Бихте ли ме посъветвали какво да правя? Ще го използвам предимно за училище, видео обработка, Photoshop, и др. Нямам намерение да играя игри или нещо друго. Причината, поради която се насочих към този Macbook е, че е много лек и тънък. Благодаря Ви предварително.  

Turbo Boost up to 2.6GHz

Intel HD Graphics 5000

4GB memory

256GB flash storage

Оправи заглавието на темата и ще ти се помогне от колегите. Иначе, последната ще бъде затворена от модератор. Забравих. Прочети и правилата на форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Turbo Boost up to 2.6GHz

Intel HD Graphics 5000

4GB memory

256GB flash storage

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.