Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AlbertG

Онлайн поръчка от магазин за стоманена бижутерия

Препоръчан отговор

Здравейте!

За втори път пиша тук във форума(на различна тема,разбира се :D ).

Бих искал да ме насочите към някой онлайн магазин,откъдето мога да си поръчам стоманена халкичка за медальон(т.е. чрез нея да може да се държи на висулка).

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм...този сайт го бях прегледал,но не бях видял да продават отделно само тези халкички,за които говоря.

И за да представя по нагледно какво имам предвид,ето: http://prikachi.com/images/44/6712044F.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно , извинявам се , не съм прочел добре ... 

Ами в някой магазин за бижутерия върви да питаш на място ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност питах във всяка бижутерия,за която се сещам...и затова реших да се обърна тук,но като цяло мерси за информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност питах във всяка бижутерия,за която се сещам...и затова реших да се обърна тук,но като цяло мерси за информацията.

“ЕМ АРТ” - МЕТАЛНИ АКСЕСОАРИ -халки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.