Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Nelyman

Загуба на твърди дискове след преинсталация

Препоръчан отговор

Здравейте, бях на Linux SUSE Enterprise Desktop 11, когато реших да си преинсталирам компютъра и да му сложа Win8. Първоначално ми даваше грешка, защото типа на твърдите дискове не били NTFS, и инсталацията не можеше да продължи. После промених типа на диска с размер 20 GB, достатъчен за инсталацията. След като го инсталирах (Win8) отидох в компютър, за да видя какво има и се оказа, че имам само 2 диска с общ рамер 20 GB и нищо повече (а компютърът ми е с 750 GB). Какво мога да направя, за да ми се покажат отново всички дискове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бях на Linux SUSE Enterprise Desktop 11, когато реших да си преинсталирам компютъра и да му сложа Win8. Първоначално ми даваше грешка, защото типа на твърдите дискове не били NTFS, и инсталацията не можеше да продължи. После промених типа на диска с размер 20 GB, достатъчен за инсталацията. След като го инсталирах (Win8) отидох в компютър, за да видя какво има и се оказа, че имам само 2 диска с общ рамер 20 GB и нищо повече (а компютърът ми е с 750 GB). Какво мога да направя, за да ми се покажат отново всички дискове?

Да инсталирате драйвер за файловите системи, които ползвате под линукс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от loranst looa
      Здравейте може ли да ми кажете, с коя програма и в кое меню може точно да се види колко точно часа е работил един твърд диск защото в програмата HDD Sentinel не се вижда да има показатели като  Power on hours и/или Head flying hours.
    • от MaDCoW
      Здравейте. Имам един стар лаптоп, за който се сетих (Dell Latitude D430) та реших да го включа, но стигна до там, че зарежда логото на Windows 7, и се рестартира. Реших да го преинаталирам, качих Windows 7 на флашката (понеже лаптопа няма място за CD/DVD) и започвам да го преинсталирам, но за съжаление ми излиза Fatal! Inconsistent data read from (0x80).. Ако някой помогне ще съм много благодарен! ☺ Ето и какво точно ми излиза 
    • от Мария333
      Моля, помогнете ми! Онзи ден преинсталирах телефона си samsung galaxy j3 2016 , но съм забравила имейла и паролата за профила в гугъл. Какво да правя??
    • от Белгиеца
      Ето как се справих с един свищящ твърд диск.
      Виси сега на зидарски конец, за да не предава вибрациите на кутията, която иначе усилва шума както кутия на китара усилва звука от струните. Кутията е от времето когато имаше и четец за дискети, от някаква доста тънка ламарина и капаци свалящи се и от двете страни. Та е много песнопойна горката, па и има доста дупки отстрани.
      Сега само вентилатора на процесора ръмжи.  В захранването няма вентилатор.

• от asdfj
      Привет! 
      Макар и вече стара да е тази ОС имам проблем при самата инсталация или по скоро не тръгва диска на лаптоп Fujitsu Siemens .Въпроса ми е как да подкарам Сд-то Пробвах с Неро да го направя боотващ но пак не иска.Моля за помощ какво да правя.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.