Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Silvi Iskrenova

Проблем с иконките под Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте !

Имам много странен проблем с иконките.. всички ми са със иконката на Internet Explorer.. и нищо немога да направя.. даже когато влезна в msconfig и ми влиза в IE.. 

Моля Ви помогнете... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Имам много странен проблем с иконките.. всички ми са със иконката на Internet Explorer.. и нищо немога да направя.. даже когато влезна в msconfig и ми влиза в IE.. 

Моля Ви помогнете... :(

Най-добре ще е да прочетеш тази тема и да си отвориш нова в същия раздел

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Но преди това пробвай Restore Default LNK Associations

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли със System Restore?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става като пусна и ми влиза в Internet Explorer

Пробвахте ли това, което ви предложих?

Пробвайте- Ако няма ефект - отивайте в подраздела за борба с вирусите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не влиза в System Restore, значи има и проблем с асоциирането, нека направим така:

• Изтеглете качения файл от тук.
  • Запазете го на десктопа и го разархивирайте.
  • Стартирайте програмата от Repair_Windows.exe
  • Отидете на стъпка 4 (Step 4): Под System Restore натиснете CREATE и под Registry Backup натиснете Backup. Когато сте готови натиснете NEXT, и Start.
  • Сложете отметките както на снимката по-долу:

post-337726-0-70609100-1383333208_thumb.

Когато сте готови натиснете Start. По-време на работа на програмата не използвайте системата. След като стартира пишете как е положението.

П.С. Ако не можете да отворите програмата, моля изтеглете този файл и го стартирайте, изберете YES и OK. След което пробвайте да стартирате програмата, ако пак не можете пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, поиграх си малко с 1 Batch файл, и стартирах rstrui.exe и върнах системата назад :)

Благодаря на всички отзовали се !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.