Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Значи в момента събирам  пари за нов компютър.Стария ми комп е с тази кутия :  http://reviews.cnet.com/cases/foxconn-diabolic-gamer-3gth/4505-3030_7-32524558.html

Кое е по добре да се опитам да я продам или ще може да се ползва за новата конфигурация????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи каква ще бъде новата конфигурация и дали ще има възможност за охлаждане. Кажи си бюджет и колегите от Hardware Team ще ти предложат варианти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без проблем би трябвало да си събере компоненти от нова система, кутията е ATX MIDTOWER и е сравнително прилична, пък и бюджетът не е особено голям, така че ще е добре, ако могат да се спестят 100-ина лв. от нова кутия. А и да тръгнеш да я продаваш, повече от 20-ина лв. трудно ще вземеш за нея, така че не си заслужава особено. 

Съвети и предложения за конфигурация ще има смисъл да получиш, ако ще купуваш новата конфигурация до 1-2 седмици.

Оправи си заглавието на темата.

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре значи няма смисъл да се продава....Новата конф. ще се зима най-рано след 2 месеца такаче няма да пускам тема сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Подобни теми

• от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
    • от ErethoroN
      Здравейте,
      Ще карам накратко - търся кутия от Apple Power Mac G5, която ще използвам за модинг проект, който планирам от дълго време.
      Приемам всичко - само кутия, цяла работеща или неработеща система, система с липсващи части - всичко съдържащо кутия в прилично състояние на разумна цена.
      Приемам предложения и оферти.
      Предварително благодаря!

• от PreDaT0Rrr
      Може ли да ми дадете мнения за тази кутия http://m.emag.bg/kutija-deepcool-atx-mid-tower-bez-zahranvasht-blok-cherna-tesseract-sw/pd/DX3T5MBBM/ и дали поддържа  micro ATX  дъни платки

• от PreDaT0Rrr
      Искам   мнения за тази кутия  http://m.emag.bg/kutija-segotep-blade-atx-mid-tower-bez-zahranvasht-iztochnik-cherna-blade-bk/pd/DGK1ZYBBM/ 
    • от Joke3a
      Може ли да ви попитам тези кутий на Fujitsu с какви захранвания са Atx или някакви други и ако да , ако може да ми препоръчате най-евтиното такова каквото ми трябва за да го взема (500W) ми трябват . Става въпрос за кутията 
      Fujitsu Siemens Esprimo P5730 T
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.