Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

s_rox9

Смяна на камера на лаптоп

Препоръчан отговор

Искам да попитам някой знае ли дали може да се смени вградената Web Camera на Lenovo ThinkPad T400 ... 

а може ли да се сложи камера от друг лаптоп ... понеже на тъмно камерата угасва , може ли да се сложи 2 MP камера от HP Pavillion DV6 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм запознат, но лично аз не бих се занимавал с подобно нещо. Защо не си закупиш портативна? То зависи и от нуждите де, аз моята я ползвам веднаж на 2-3 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Предложението на "иван 93" е много по разумно от това, което Вие искате да направите. Външна камерка с микрофон в нея и на USB порта. Иначе е твърде вероятно нищо да не стане. Ще трябват и други драйвери за новата камера а  и мястото на самата нея може да не си пасне със това, на старата. Една нова камера до към 40 лева и ще си решите окончателно проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами идеята беше че имам една от HP то , пък и за да намеря поратативна камера 2 MP трябва да дам над 70 лв. , но явно ще взема някоя 1.3 MP или 0.3 MP ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за тези камери 

ЦЪК - защо цената му е такава ниска за тези параметри 16 MP , 1920 x 1080 

ЦЪК

ЦЪК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦЪК - защо цената му е такава ниска за тези параметри 16 MP , 1920 x 1080 

Имаше тема във форума, че точно на А4tech HD, камерите не струват. По добре се насочете към Logitech, Moctosoft, ако искате качествена камера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше тема във форума, че точно на А4tech HD, камерите не струват. По добре се насочете към Logitech, Moctosoft, ако искате качествена камера.

И аз това си помислих че не може да е реално камерата да е с такива параметри и да е на такава цена ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това си помислих че не може да е реално камерата да е с такива параметри и да е на такава цена ... 

16 MP, това е интерполирано софтуерно, а не в действителност сензор със 16 MP.

Но, и като качество за 2 MP, не се справя много добре сравнена със конкурентите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

16 MP, това е интерполирано софтуерно, а не в действителност сензор със 16 MP.

Но, и като качество за 2 MP, не се справя много добре сравнена със конкурентите.

Тази камера на Microsoft HD май ми спечели доверието ... какво ще кажете за нея ... не се съмнявам в качествата на камерата на Microsoft ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти камера с добри технически показатели, но цената и при нас е още толкова, щом това те притеснява:  http://www.logitech.com/en-us/product/hd-pro-webcam-c920

За тази камера и аз знам че е хубава и HD камерите на Microsoft ... но не ми се дават 150 лв. за камера ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

За тази камера и аз знам че е хубава и HD камерите на Microsoft ... но не ми се дават 150 лв. за камера ... 

Ето ти един добър вариант: http://www.logitech.com/en-us/product/hd-webcam-c270. Аз съм със същият модел и съм много доволен.Цена 44 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един добър вариант: http://www.logitech.com/en-us/product/hd-webcam-c270. Аз съм със същият модел и съм много доволен.Цена 44 лева.

Това вече е добър вариант колега ... 

Благодаря ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• от sidopk
      Здравейте, не знам дали линковете към други сайтове са позволени, но имам абсолютно същия проблем като този: https://www.drivereasy.com/knowledge/fix-error-no-amd-graphics-driver-is-installed/

Допълнителната информация, която мога да дам, е че при включването на компютъра ми даде BSOD с грешка 0x00000116 (като преди това си работеше нормално и нямаше никакви индикации, освен в батълнет приложението за игри, където ми казваше, че драйвера е стар, но всичко вървеше). През сейф мод се подкарваше нормално, като двете видео карти стояха с иконки, с удивителен знак, като на снимката. Пробвах много драйвери, дисейбъл, ънинстал, преинсталирах и уиндоуси, като при Win10 след инсталирането драйверите ги захапа и всичко тръгна нормално, но след 1-2 рестарта на лаптопа пак се показа BSOD. В момента съм с Win 7 и не съм инсталирал драйвери. След преинсталациите, когато не захапваше драйверите всичко си вървеше (явно което не се рендира през видеокартите) HD  видео, клипове, филми, приложения във фейсбук. Ако някой има идеи или се е сблъсквал с това, ще се радвам да чуя мнения. Оставам на линия за още допълнителна информация. Благодаря предварително и хубав ден
    • от kafenceto123
      Здравейте!
      Натъкнах се на проблем, докато се опитвах да преинсталирам чисто Windows 10 на лаптопа си Lenovo Legion Y520. Първо доста странно е, че когато включа или рестартирам лаптопа нямам достъп до Setup менюто, което по принцип се отваря с F2. Второ, когато натисна F12 при рестарт и вляза в Boot Manager-а, флашката на която съм свалил Windows-а не е засечена. На екрана се показват само хард дискът, ссд-то, ако не се лъжа имаше още две опции, едната от които беше Network Boot, а другата изобщо не си я спомням. След доста терзания успях да вляза и в Boot Menu-то, като използвах Shift + "Restart" метода, но и там не открих флашката. След още дълги минути на недоумение открих, че все пак флашката ми става видима в Boot Menu-то, ако изляза, съхранявайки промените (F10), независимо дали съм правил такива. След като изляза, натискайки F10, отново лаптопът ме прехвърля в Boot Menu-то и флашката е видима, но когато я кача над всичко останало и изляза, Windows се стартира, както обикновено вместо да ме препраща в инсталационното меню на новия софтуер.
      П.С. Нямам опция Security Boot, появява се единствено, когато се появява и флашката и е "Disabled".
      Ако имате някакви идеи какво се случва, бих бил безкрайно благодарен да ги споделите! 
    • от Dragomir94
      Здравейте приятели. Имам няколко въпроса спрямо моят PC. И разбира се дали си заслужава да го правя.
      Характеристики на моят PC:  Дъно - Lenovo 1730BF8. Процесор - Dual Core Intel Pentium G630, 2700 MHz, Keш - 3 МБ. Видео карта - 512МБ. Рам памет ДДР3 - 4ГБ (1+1)
      Искам да знам, дали мога да монтирам по - силен процесор със по - силна видео карта и повече рам памет?
      (P/S) необходим ми е за обработване на видеа и снимки с високо качество и резолюция!!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.