Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=12361&scenario=&productarea=P11090104&detailScenario=Televizor-LG-32LA620S-3D-LED

ИЛИ ТОЗИ ДА ИЗБЕРА МОЛЯ НЯКОЙ КОЙТО РАЗБИРА ДА МИ ПРЕПОРЪЧА 3Д ТЕЛЕВИЗОР  

http://www.technomarket.bg/products/09128637/philips-32pfl4508h

ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРЕН 

Редактирано от Димитър Марчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Средния" Моля, оправете си заглавието, нека бъде достатъчно ясно за какво иде реч в самата тема. Редактирайте и впишете вашите изисквания, за да може да бъдем коректни, спрямо предложенията си.  Тогава, може би ще бъда и по-конкретен.  Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Средния" Моля, оправете си заглавието, нека бъде достатъчно ясно за какво иде реч в самата тема. Редактирайте и впишете вашите изисквания, за да може да бъдем коректни, спрямо предложенията си.  Тогава, може би ще бъда и по-конкретен.  Поздрави! 

оправих темата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оправих темата 

Благодаря за съдействието, но не ставаше въпрос само за заглавието на темата. Имаше се предвид и малко да се конкретизирате, относно бюджетът с който разполагате. Виждал ли сте споменатите по-горе телевизори. Коя 3D технология ви допада повече, активна или пасивна. Все жизненоважна информация за нас.  Хайде, като си отговорите на тези въпрос, ще бъде още по-добре. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието, но не ставаше въпрос само за заглавието на темата. Имаше се предвид и малко да се конкретизирате, относно бюджетът с който разполагате. Виждал ли сте споменатите по-горе телевизори. Коя 3D технология ви допада повече, активна или пасивна. Все жизненоважна информация за нас.  Хайде, като си отговорите на тези въпрос, ще бъде още по-добре. 

ами някъде до 800лв да е бюджета. А аз не знам какво значи активна или пасивна 3Д система

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да кажа освен, че ще се ориентирали добре, а и LG телевизорът, който сте избрали е оптимален за бюджетът. Мога да гарантирам за качеството на картина, относно новите модели на LG. Но честно казано, лично съм забелязал, че при SD канали има леко накъсване на картината, което не е толкова неприятно, но факт, че го има и се забелязва, когато се гледа от близко разстояние. Приложения и прочие, се отварят малко бавно, което не е фрапантно, все пак няма и голям избор според заделените пари, които сте решили да дадете от своя страна. Качеството на изработка е достатъчно за парите си. Аз бих избрал този модел, защото притежава и дава много за цената си, спрямо други негови съперници в този ценови диапазон. Остава да до-уточните за какво ще се ползва най-често телевизорът, било то за спорт или друг вид занятие.  Нека и колегите се изкажат.  Поздрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да кажа освен, че ще се ориентирали добре, а и LG телевизорът, който сте избрали е оптимален за бюджетът. Мога да гарантирам за качеството на картина, относно новите модели на LG. Но честно казано, лично съм забелязал, че при SD канали има леко накъсване на картината, което не е толкова неприятно, но факт, че го има и се забелязва, когато се гледа от близко разстояние. Приложения и прочие, се отварят малко бавно, което не е фрапантно, все пак няма и голям избор според заделените пари, които сте решили да дадете от своя страна. Качеството на изработка е достатъчно за парите си. Аз бих избрал този модел, защото притежава и дава много за цената си, спрямо други негови съперници в този ценови диапазон. Остава да до-уточните за какво ще се ползва най-често телевизорът, било то за спорт или друг вид занятие.  Нека и колегите се изкажат.  Поздрави! 

Аз  бих се радвал ако Вие ми предложите и други модели  просто аз попаднах на тези 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз  бих се радвал ако Вие ми предложите и други модели  просто аз попаднах на тези 

И задължително ли е да е 32 инча телевизора? Ще се ползва ли 3D. Напишете все пак някакви изисквания, защото ще ви посоча първият срещнат модел. Трябва елементарно да знаете какво най малко трябва да притежава за цената си! Има и много теми по вашият бъпрос в този раздел което е редно да ги прегледате.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И задължително ли е да е 32 инча телевизора? Ще се ползва ли 3D. Напишете все пак някакви изисквания, защото ще ви посоча първият срещнат модел. Трябва елементарно да знаете какво най малко трябва да притежава за цената си! Има и много теми по вашият бъпрос в този раздел което е редно да ги прегле 

Не е задължително да е 32 инча, но искам да има 3Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честно казано няма какво да предложа общо взето, вие сте на прав път. Заради 3D технологията ще ползвате телевизора, заради Smart функционалността ли, дайте малко повече информация. Купихме LG LA620S, но с по-голям диагонал, затова и се разписах само за тази серия. На база данни твърдя, че LG се държи доста добре при HD филми и телевизия, но това е за тези пари. 3D технологията също не е лоша, разбира се. Но за целта е нужен много по-голям размер от 32" инча, за да може да се усети пълноценно 3D изживяването. Звукът също не е за подценяване, харесва ми, поне на мен. Както казах, има колеги, които са виждали повече модели и имат повече познания, ще дадат и компетентни отговори в темата, изчакайте.  Лека вечер от мен! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами честно казано няма какво да предложа общо взето, вие сте на прав път. Заради 3D технологията ще ползвате телевизора, заради Smart функционалността ли, дайте малко повече информация. Купихме LG LA620S, но с по-голям диагонал, затова и се разписах само за тази серия. На база данни твърдя, че LG се държи доста добре при HD филми и телевизия, но това е за тези пари. 3D технологията също не е лоша, разбира се. Но за целта е нужен много по-голям размер от 32" инча, за да може да се усети пълноценно 3D изживяването. Звукът също не е за подценяване, харесва ми, поне на мен. Както казах, има колеги, които са виждали повече модели и имат повече познания, ще дадат и компетентни отговори в темата, изчакайте.  Лека вечер от мен! 

А да препоръчате някакъв телевизор, който да си заслужава да се купи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да гледа 3Д човек не му е нужно екранът му да е специален...

Аз съм с монитор 19 инча за около 250 кинта... и кво... преди време ми направиха подарък 3Д очила... около 20 кинта бях, но са много готини и вършат идеална работа :). И наистина имаш чувството, че излизат от екрана героите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.