Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . Искам да закупя лаптоп до 1000 лева като изискванията са ми да е 4-ри ядрен процесор и честотата на процесора да е над 2.0GHz . Относно RAM съм скромен . Доволен съм и на 4GB защото впоследствие мога да добавя още. HDD поне 750GB Лаптопа ще го използвам предимно за работа с компютърни езици и програми като fl studio , cubase , reason . Може и някоя лека игра .  Единствения лаптоп който намерих в интернет е този http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-lenovo-g505s-59-390304.html . Единствено ме притеснява честотата на процесора. Дали с тази честота ще си работя спокойно ?  Ще съм ви благодарен ако дадете мнение за лаптопа и ако ми покажете подобен като този до 1000 лева .  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зле е! По-добре този: HP ProBook 4540s C4Y54EA 6GB 949 лв.

Редактирано от No Pyro No Party (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся 4-ри ядрен 

4 ядрен е. Две физически ядра с функцията Hyper Thread -> 2 + 2 ядра :) Не съм чел подробности относно АМД процесора, който е сложен на лаптопа, показан от вас, но бас ловя, че този i5 е доста по-бърз ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4 ядрен е. Две физически ядра с функцията Hyper Thread -> 2 + 2 ядра :) Не съм чел подробности относно АМД процесора, който е сложен на лаптопа, показан от вас, но бас ловя, че този i5 е доста по-бърз ;)

Благодаря за инфото. Можеш ли да ми предложиш и други лаптопи с 2 физически ядра и другите 2 или повече предполагам виртуални ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай ProBook-a докато не са свършили. За тия пари е оптималния избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят съвет: ASUS X550CC-XX011 - оптималният лаптоп в този бюджет: 

Редактирано от ostavime
Ограничи рекламата! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят съвет: ASUS X550CC-XX011 - оптималният лаптоп в този бюджет: http://prodavalnik.com/asus-x550cc-intel-core-i5-3337u-6gb-memory-750gb-hdd-nvidia-geforce-gt-720m-2gb-vram-i33664435

не се бъзикай с човека! Това което му предлагаш, за тая цена е просто престъпление! Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не виждам с какво е по-подходящ? С енергоспестяващ процесор, който не отговаря на условието на автора да е над 2гхц? Или с лъскавия екран? Външната видео карта е абсолютно излишна за поставените условия... Да не говорим че според сайта има 2 USB слота по-малко (2 срещу 4, поне според двата сайта)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.pcstore.bg/bg/laptop-hp-probook-450-h6q18es-8gb.html?___SID=U Този не е ли по-хубав :)или процесора не е хубав ?или този http://www.technopolis.bg/b2c/details/519665/P11010101/Prenosim-kompyutar-HP-PAVILION-G6-2302EU/D4Y29EA

Редактирано от iliqvelkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видиш ли Pavilion бягай много надалеч. Колкото са хубави ProBook, толкова са гадни Pavilion. А тоя HP ProBook 450 H6Q18ES е със слаб процесор и не си заслужава да го вземеш. Предложението в пост №2 е най-доброто за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видиш ли Pavilion бягай много надалеч. Колкото са хубави ProBook, толкова са гадни Pavilion. А тоя HP ProBook 450 H6Q18ES е със слаб процесор и не си заслужава да го вземеш. Предложението в пост №2 е най-доброто за тези пари.

Има абсолютно същия за 969лв. самоче с 8GB RAM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос на избор е количеството RAM. На мен например на лаптопа и 4GB са ми предостатъчни, така че ти решаваш дали с 4, 6 или 8GB ще купиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно аз бих заложил на това AMD:

- HP ProBook 455 H0W29EA 4GB - хубав процесор и видео, като процесора се позиционира около Core i3 на Intel

- HP ProBook 450 H6E48EA 6GB - ако ти се дават 100 лв. отгоре, макар и за две логически ядра, а не физически като при АМD-то - това ( по мощен процесор при всички случаи, независимо че е двуядрен )

- HP ProBook 450 H6P81EA или HP ProBook 4540s C4Y54EA 8GB - според зависи кое шаси те кефи повече :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.