Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

albena dinkova

статии за еректилна дисфункция

Препоръчан отговор

здравейте,нуждая се от следните статии(които са платени,разбира се ),дали някой може да ми помогне?благодаря предварително

-The effect of statin therapy on testosterone levels in subjects consulting for erectile dysfunction-Corona G et al.,2010,Journal of Sexual Medicine

-Do statins lower testosterone and does it matter ?-Allan D Sniderman and G.Thanassoulis,2013

-Erectile dyfunction and statin treatment in high cardiovascular risk patients-Solomon H et al.Journal of Sexual Medicine,2006

-Can atorvastatin improve the response to sildenafil in men with erectile dysfunction not initially responsive to sildenafil?-Herman H.C.et al,Journal of Sexual Medicine,2006

Много ще съм благодарна ако се добера до тези статии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,нуждая се от следните статии(които са платени,разбира се ),дали някой може да ми помогне?благодаря предварително

-The effect of statin therapy on testosterone levels in subjects consulting for erectile dysfunction-Corona G et al.,2010,Journal of Sexual Medicine

-Do statins lower testosterone and does it matter ?-Allan D Sniderman and G.Thanassoulis,2013

-Erectile dyfunction and statin treatment in high cardiovascular risk patients-Solomon H et al.Journal of Sexual Medicine,2006

-Can atorvastatin improve the response to sildenafil in men with erectile dysfunction not initially responsive to sildenafil?-Herman H.C.et al,Journal of Sexual Medicine,2006

Много ще съм благодарна ако се добера до тези статии

Те са може би платени, но май(някои) могат да се теглят и четат за некомерсиални цели. Всъщност на сайтовете така и не разбрах дали са в пълният си размер, но там също могат да се четат(поне части от тях). Примерно първата търсена статия е с:

This is an Open Access article distributed under the terms of the Creative Commons Attribution License...

Просто потърсете и прочетете условията в сайтовете, където има копия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.