Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

здравейте,нуждая се от следните статии(които са платени,разбира се ),дали някой може да ми помогне?благодаря предварително

-The effect of statin therapy on testosterone levels in subjects consulting for erectile dysfunction-Corona G et al.,2010,Journal of Sexual Medicine

-Do statins lower testosterone and does it matter ?-Allan D Sniderman and G.Thanassoulis,2013

-Erectile dyfunction and statin treatment in high cardiovascular risk patients-Solomon H et al.Journal of Sexual Medicine,2006

-Can atorvastatin improve the response to sildenafil in men with erectile dysfunction not initially responsive to sildenafil?-Herman H.C.et al,Journal of Sexual Medicine,2006

Много ще съм благодарна ако се добера до тези статии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,нуждая се от следните статии(които са платени,разбира се ),дали някой може да ми помогне?благодаря предварително

-The effect of statin therapy on testosterone levels in subjects consulting for erectile dysfunction-Corona G et al.,2010,Journal of Sexual Medicine

-Do statins lower testosterone and does it matter ?-Allan D Sniderman and G.Thanassoulis,2013

-Erectile dyfunction and statin treatment in high cardiovascular risk patients-Solomon H et al.Journal of Sexual Medicine,2006

-Can atorvastatin improve the response to sildenafil in men with erectile dysfunction not initially responsive to sildenafil?-Herman H.C.et al,Journal of Sexual Medicine,2006

Много ще съм благодарна ако се добера до тези статии

Те са може би платени, но май(някои) могат да се теглят и четат за некомерсиални цели. Всъщност на сайтовете така и не разбрах дали са в пълният си размер, но там също могат да се четат(поне части от тях). Примерно първата търсена статия е с:

This is an Open Access article distributed under the terms of the Creative Commons Attribution License...

Просто потърсете и прочетете условията в сайтовете, където има копия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.