Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте момчета. Нещо от днес или от кога е не знам, защото днес сядам на компа има проблем с уиндоуса. Не ми отваря: My computer или някой други програми. Със скайп, мозила, опера или папка, която има пряк път на десктопа нямам проблеми, отварят се. С windows XP съм. Ако имате някви идей кво да правя, споделете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай това - намери този файл Iconcache.db,изтрий го и рестартирай компа.

трябва да е тук C:Documents and Settingsuser nameLocal SettingsApplication Data ,трябва да си разрешил скритите папки  и файлове.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да спомена, че не мога да отворя my computer, постоянно се върти едно фенерче и до там. И в браузарите постоянно се отварят някакви сертификати за сигурност, клиповете във вбокс не тръгват.... Направо голяма мизерия. До колкото четох в друг форум, явно има вирус.

(Start>run>msconfig, [boot.ini], слагаш отметката на /Safeboot, след като влезеш в SafeMode, пак същата процедура, но махаш отметката.)

Това също го пробвах, ама нищо не се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да спомена, че не мога да отворя my computer, постоянно се върти едно фенерче и до там. И в браузарите постоянно се отварят някакви сертификати за сигурност, клиповете във вбокс не тръгват.... Направо голяма мизерия. До колкото четох в друг форум, явно има вирус.

(Start>run>msconfig, [boot.ini], слагаш отметката на /Safeboot, след като влезеш в SafeMode, пак същата процедура, но махаш отметката.)

Това също го пробвах, ама нищо не се получава.

Пишете във форума за премахване на вируси:

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.