Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Пламена П. П.

Нокиа 5800 xpress music

Препоръчан отговор

Имам проблем ... вчера както си пишех на телефона в Opera Mobile изведнъж ми се ресна browser-a и когато влезнах пак , клавиатурата ми не искаше да се пусне и повече не мога да пиша.Какво да направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем ... вчера както си пишех на телефона в Opera Mobile изведнъж ми се ресна browser-a и когато влезнах пак , клавиатурата ми не искаше да се пусне и повече не мога да пиша.Какво да направя?

На стандартния браузер клавиатурата работи ли? Опитахте ли да рестартирате телефона? Ако не се получи с рестарт, преинсталирайте операта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е само при браузера ... и смс-и не мога да пиша,нищо ... изчезна,реснах го,батерията махнах и не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пффф... Ако не намериш решение... HARD RESET, но да знаеш, че ще ти се загубят всички настройки и данни на телефона. Я първо опитай със SOFT RESET и кажи, какво е станало... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пффф... Ако не намериш решение... HARD RESET, но да знаеш, че ще ти се загубят всички настройки и данни на телефона. Я първо опитай със SOFT RESET и кажи, какво е станало... :)

Най-вероятно няма да стане нищо, щото това не е настройка :) но нека да опита все пак :) нищо не губи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.