Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам проблем ... вчера както си пишех на телефона в Opera Mobile изведнъж ми се ресна browser-a и когато влезнах пак , клавиатурата ми не искаше да се пусне и повече не мога да пиша.Какво да направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем ... вчера както си пишех на телефона в Opera Mobile изведнъж ми се ресна browser-a и когато влезнах пак , клавиатурата ми не искаше да се пусне и повече не мога да пиша.Какво да направя?

На стандартния браузер клавиатурата работи ли? Опитахте ли да рестартирате телефона? Ако не се получи с рестарт, преинсталирайте операта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е само при браузера ... и смс-и не мога да пиша,нищо ... изчезна,реснах го,батерията махнах и не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пффф... Ако не намериш решение... HARD RESET, но да знаеш, че ще ти се загубят всички настройки и данни на телефона. Я първо опитай със SOFT RESET и кажи, какво е станало... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пффф... Ако не намериш решение... HARD RESET, но да знаеш, че ще ти се загубят всички настройки и данни на телефона. Я първо опитай със SOFT RESET и кажи, какво е станало... :)

Най-вероятно няма да стане нищо, щото това не е настройка :) но нека да опита все пак :) нищо не губи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.