Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Покрай проблема ми с лаптопа със видеото се сетих и за друг проблем - безжичната ми връзка. Имам си миниатюрна локална мрежа от 2 жично вързани компютри и 1 безжично (въпросния лаптоп DELL Latitude E6400). Използвам рутер от уж най-добрия среден клас D-Link DIR 600. Някой казват, че бил висок клас, но не съм съгласен с тях. Както и да е. През 3 стени вече едвам се хваща интернет (най-много 2 черти или по точно 5,5 мегабита). Забелявах, че лаптопа има RJ-11 порт или по-точно за DialUP. Имам и един 20 метров DialUP телефонен кабел, както и устройство за VoIP (Има 1 порт за интернет, 1 порт за изходен интернет, за компютър и 2 DialUP порта)

Въпроса ми е: Ако сложа това устройство след рутера и вържа към него с този 20 метров DialUP кабел лаптопа ще има ли интернет и ако има каква ще е скоростта, като се има в предвид, че това е DialUP линия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Покрай проблема ми с лаптопа със видеото се сетих и за друг проблем - безжичната ми връзка. Имам си миниатюрна локална мрежа от 2 жично вързани компютри и 1 безжично (въпросния лаптоп DELL Latitude E6400). Използвам рутер от уж най-добрия среден клас D-Link DIR 600. Някой казват, че бил висок клас, но не съм съгласен с тях. Както и да е. През 3 стени вече едвам се хваща интернет (най-много 2 черти или по точно 5,5 мегабита). Забелявах, че лаптопа има RJ-11 порт или по-точно за DialUP. Имам и един 20 метров DialUP телефонен кабел, както и устройство за VoIP (Има 1 порт за интернет, 1 порт за изходен интернет, за компютър и 2 DialUP порта)

Въпроса ми е: Ако сложа това устройство след рутера и вържа към него с този 20 метров DialUP кабел лаптопа ще има ли интернет и ако има каква ще е скоростта, като се има в предвид, че това е DialUP линия?

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Sensey
      Здравейте, вчера като си почиствах лаптопа  забелязах тези 2 подобни на гайки, които се търкаляха около дъното. Някой знае ли от къде може да са се развили?

• от Siyana
      Здравейте! Искам да си купя лаптоп. Търся нещо до около 2000 лв. Насочих се към Macbook, защото знам, че екраните им са много добри. Търся си нещо, което да става за програмиране и дизайн. Главно ще се използва Adobe пакета. (Допълнителен въпрос: Някой знае ли дали на Macbook е възможно да се инсталира пиратския пакет? Не ми се дават 120 лв. на месец :D) Трябват ми поне 8 GB RAM, не бих отказала и 16. Понякога може да се използва и за рендиране, но това не е належащо. Като цяло ми трябва добра машинка с малък бюджет. Бях се спряла на HP Omen преди да се зарибя по Mac-oвете и доста други дизайнери да ми ги препоръчат. Та същинският въпрос е: знам, че ако се сглобява, ще излезе доста по евтино и нещо, което готово е примерно 2600, мога сглобявайки да сваля на 2000, но си нямам ни най-малка представа какви части да избера и кой да ми ги сглоби. Моля, помагайте.
    • от Marillon
      Здравейте, търся си лаптоп ,който както показва и заглавието ще ми служи за университетски задачи по графичен дизайн, както и за дигитално рисуване . Бюджетът ми е около 2000 лв като за момента  се колебая между два варианта:
      1. Dell Inspiron 5770, варианта с процесор intel core i7
      2. Acer Nitro 5 AN515 -51-71BX
       Ще съм много благодарна,ако някой може да ми даде мнение спрямо двата лаптопа по-горе ,или някоя по-ок машина от тях :)
    • от De Santa
      Здравейте, 
       Отново притичвам към форумът този път с по голям проблем... та не знам дали помните миналата седмица имах проблеми с хард диска оказаха се лоши сектори, изхвърлих го и купих нов, сложих нив уиндолс 8.1 PRO (тъй като е най-добър за гейминг според мои наблюдения). Та всичко е както трябва, вървят игри и тн но това което забелязах още в началото когато инсталирах уиндолса на новия хард е че не иска да инсталира драйверите на видеото от сайта на производителя. Пренебрегнах факта и скочих директно на windows updates от където знам че се свалят автоматично макар и остарели малко. Всички драйвери съм свалил от сайта на леново, всички ъпдейти са инсталирани системата е изрядна... освен видеото. Пуснах си CS GO да играя, 40 FPS  на минимални, GTA 5 с 20FPS на минимални и тн... влезнах в Geforce Experience да оптимизирам игрите и кво да видя.. версията на драйвера ми е 376.54 който мисля че май е от 2014 година (същият инсталиран от windows updates). Отидох в сайта на Nvidia да сваля най-новите драйвери внимателно проверих ОС-то и всички други критерий и свалих най новият за моят чип (GT820M)  версия на драйвъра 398.85 и при инсталация ми казва " The graphics driver could not find compatible graphics hardware". Проверих в нета и пише че тряб ва да се едитне един от файловете "nvami.inf" с ID-то на чипа за да може сетъп-а да го разпознае но и това не помага...Дори Geforce Experience ми казва че драйвърът трябва да се ъпдейтне но не ми дава да го направя, ако имате идеи какво да правя моля споделете. 
      Благодаря предварително.

• от taika
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.