Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Покрай проблема ми с лаптопа със видеото се сетих и за друг проблем - безжичната ми връзка. Имам си миниатюрна локална мрежа от 2 жично вързани компютри и 1 безжично (въпросния лаптоп DELL Latitude E6400). Използвам рутер от уж най-добрия среден клас D-Link DIR 600. Някой казват, че бил висок клас, но не съм съгласен с тях. Както и да е. През 3 стени вече едвам се хваща интернет (най-много 2 черти или по точно 5,5 мегабита). Забелявах, че лаптопа има RJ-11 порт или по-точно за DialUP. Имам и един 20 метров DialUP телефонен кабел, както и устройство за VoIP (Има 1 порт за интернет, 1 порт за изходен интернет, за компютър и 2 DialUP порта)

Въпроса ми е: Ако сложа това устройство след рутера и вържа към него с този 20 метров DialUP кабел лаптопа ще има ли интернет и ако има каква ще е скоростта, като се има в предвид, че това е DialUP линия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Покрай проблема ми с лаптопа със видеото се сетих и за друг проблем - безжичната ми връзка. Имам си миниатюрна локална мрежа от 2 жично вързани компютри и 1 безжично (въпросния лаптоп DELL Latitude E6400). Използвам рутер от уж най-добрия среден клас D-Link DIR 600. Някой казват, че бил висок клас, но не съм съгласен с тях. Както и да е. През 3 стени вече едвам се хваща интернет (най-много 2 черти или по точно 5,5 мегабита). Забелявах, че лаптопа има RJ-11 порт или по-точно за DialUP. Имам и един 20 метров DialUP телефонен кабел, както и устройство за VoIP (Има 1 порт за интернет, 1 порт за изходен интернет, за компютър и 2 DialUP порта)

Въпроса ми е: Ако сложа това устройство след рутера и вържа към него с този 20 метров DialUP кабел лаптопа ще има ли интернет и ако има каква ще е скоростта, като се има в предвид, че това е DialUP линия?

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, ще уча архитектура и ще ми е нужен мощен лаптоп. Бюджета ми е 2000-2100лв като държа марката да е DELL или Asus. Ще се радвам ако някой успее да ми препоръча модел, да ми изясни каква е разликата между NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti и AMD Radeon 530, има ли смисъл от съчетанието HDD и SSD, и защо intel i7-8... поколенията са по-добри от intel i7-7.. Ще съм Ви безкрайно благодарен! 
      Поздрави!
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Купих си лаптоп (Acer Nitro 5 NH.Q2QEX.016) преди 3 дни , вчера ми се появи една зелена точка на екрана върху лентата на задачите. Забелязах че след определено време точката лека полека намаля яркостта си и изчезва. Съжалявам ако има и друга тема по този въпрос , но за първи път ми се случва такова нещо и се притеснявам. На други места видях че пише , ако точката е всякакъв цвят освен черен щяла да изчезне след време, вярно ли е това? Благодаря Ви предварително за вниманието!
    • от Tasho Georgiev
      Купих си лаптоп Asus GL503-GE и първоначално всичко работеше както трябва, днес като го включих, trackpad-а не работеше и на екрана нямаше мишка. Като сложа отделно мишка се оправя и работи нормално. Като се опитам да инсталирам наново драйверите от сайта на асус ми излиза това съобщение. Какъв може да е проблема?

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.