Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам една такава антика в мен и се чудя има ли начин да е подкарам. Как мога да сложа някакъв уиндоус като дори няма CD :)  А също и какъв уиндоус изобщо е необходим. Бях го носила на сервиз за мнение и ми казаха, че въпросния лаптоп е за античния музей. Все пак, ако някой има представа как да го подкарам ще съм благодарна за предложения. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като му гледах характеристиките из интернет, това чудо едва ли ще покара и ХР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е от времето на Калин орела и не си и помисляй за Windows :) Дай го на някое дете да си играе с него или пусни обява за продажба белким някой фен  реши да го закупи като антика . Оргинално върви с  Operating system MS-DOS version 3.2.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То няма да подкара какъвто и да е windows, само DOS записан на 3.5" дискети.

ZENITH LAPTOP, CPU 80C88 8MHZ or 4.7MHZ, 640KB RAM, TWO 720KB FLOPPY DISK DRIVES SERIAL 25PIN, PRINTER PORT, EXTERNAL CGA VIDEO PORT, LCD, CGA VIDEO, MODEM 1200B OR 2400 B

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че, то си е направо за музей, машинката.

То Windows 3.1 дали ще подкара. Най много DOS.

Не се занимавайте.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, демек не са ме излъгали в сервиза. Сега разбирам защо в eBay  е пуснат толкова евтино. :D Благодаря за бързите отговори. 

Това е от времето на Калин орела и не си и помисляй за Windows :) Дай го на някое дете да си играе с него или пусни обява за продажба белким някой фен  реши да го закупи като антика . Оргинално върви с  Operating system MS-DOS version 3.2.

Помня, че баща ми като го домъкна в нас точно за това го ползвахме - за игри. Още тогава една позната даваше пари за него обаче с брат ми се разпискахме, че си го искаме. Още нямахме компютър, да сме знаяли да й го дадеме. :D Сега малко се съмнявам някой да го иска. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти колко даваш? 

Ами да ти кажа чесно , не знам колко пари би струвала такава машинка / Пиши на ЛС да се уточним ако искаш / или пробвай да го пуснеш в ebay все пак 50 60 долара някой може да се навие да ти го вземе от там , пълно е с откачалки които сабират такива машинки ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.