Премини към съдържанието
TheRunaway

Nokia C6 проблем с батерията

Препоръчан отговор

Здравейте, 

от известно време имам проблем с батерията на телефона ми. Батерията започна да пада наистина бързо, изтощаваше се в рамките на 2-8 часа. Като 8 часа беше рекорд. Това, което ми дойде на ум веднага беше - батерията е на 3 години, нормално е, просто ще умре. До тук нищо необикновено, просто си закупих нова батерия. След първото слагане в телефона издържа 1 ден и си помислих, и това е нормално, няма как само с първоначалния заряд да изкара повече. Заредих телефона и ето, с новата батерията наистина се усеща подобрения, но пак не може да изкара повече от половин-един ден, според зависи от колко използвам телефона.

Някакви идеи от какво може да е? 

Благодаря предварително. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да нямаш Whatsapp? :D Щото на мене така ми падаше батерията за един ден.... Спри автоматичното търсене на мрежи (wifi).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Whatsapp нямам. 

Wifi ми е пич, пуска се и си спира, когато си поиска. I have no power in there. :D

Редактирано от TheRunaway (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kanchor
      Имам нокия, купена от Швейцария, която не разпознава Vivacom българска сим карта. Как да отключа телефона ?
    • от Wildzet
      Дадох стария ми телефон на майка ми, но батерията свършва бързо, някаква фалшива е. Когато го ползвах я смених, на около 6 месеца е, но мисля, че ме излъгаха нещо в сервиза. Искаха само 20лева за ''нова'' батерия при положение, че навсякъде ги продават по 40лв. С около милиметър и нещо е по-малка от старата, оригинална, батерия е. Тази в момента държи около 30 минути и умира от 100%.... 
      Та, някакви идеи от кой сайт или магазин в Русе мога да закупя оригинална батерия за LG G3 (3000mah)? 
    • от Ж. Ж.
      Здравейте преди няколко дни си закупих Nokia Lumia 800 проблема е че не мога да го свържа със компютъра пробвах с много програми и драйвъри пробвах със Windows phone app , Nokia Suite нищо не помага моля ако сте се сблъсквали с подобен проблем помогнете.
    • от mikrotik
      Здравйте ! Наскоро ми изгоря батерията на лаптопа. Има ли смисъл да му купя нова такава или може да си работи нормално и без нея ? Лаптопа както някои от Вас вече знаят е : Asus - X59GL AP 130. ОС е: Windows 7 Ultimate (32-bit).
    • от richo_90
      Здравейте
      Имам един проблем и се опитвам да го реша, но не откривам начин. Имам лаптоп модел Acer Aspire M3-481. Преди 1 седмица смених вентилатора, защото шумеше. На пръв поглед, всичко е нормално, докато не ми се наложи да пренеса лаптопа. Батерията ми показва че е на 100%, а щом извадя зарядното, лаптопа се изключва моментално. Опитах с друга батерия, ситуацията е същата, само където пише че батерията е на 43%(включена в зарядно, но не се зарежда). Моля за някакви съвети ? 
      Благодаря.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.