Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

TheRunaway

Nokia C6 проблем с батерията

Препоръчан отговор

Здравейте, 

от известно време имам проблем с батерията на телефона ми. Батерията започна да пада наистина бързо, изтощаваше се в рамките на 2-8 часа. Като 8 часа беше рекорд. Това, което ми дойде на ум веднага беше - батерията е на 3 години, нормално е, просто ще умре. До тук нищо необикновено, просто си закупих нова батерия. След първото слагане в телефона издържа 1 ден и си помислих, и това е нормално, няма как само с първоначалния заряд да изкара повече. Заредих телефона и ето, с новата батерията наистина се усеща подобрения, но пак не може да изкара повече от половин-един ден, според зависи от колко използвам телефона.

Някакви идеи от какво може да е? 

Благодаря предварително. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да нямаш Whatsapp? :D Щото на мене така ми падаше батерията за един ден.... Спри автоматичното търсене на мрежи (wifi).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Whatsapp нямам. 

Wifi ми е пич, пуска се и си спира, когато си поиска. I have no power in there. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от Kanchor
      Имам нокия, купена от Швейцария, която не разпознава Vivacom българска сим карта. Как да отключа телефона ?
    • от Wildzet
      Дадох стария ми телефон на майка ми, но батерията свършва бързо, някаква фалшива е. Когато го ползвах я смених, на около 6 месеца е, но мисля, че ме излъгаха нещо в сервиза. Искаха само 20лева за ''нова'' батерия при положение, че навсякъде ги продават по 40лв. С около милиметър и нещо е по-малка от старата, оригинална, батерия е. Тази в момента държи около 30 минути и умира от 100%.... 
      Та, някакви идеи от кой сайт или магазин в Русе мога да закупя оригинална батерия за LG G3 (3000mah)? 
    • от Ж. Ж.
      Здравейте преди няколко дни си закупих Nokia Lumia 800 проблема е че не мога да го свържа със компютъра пробвах с много програми и драйвъри пробвах със Windows phone app , Nokia Suite нищо не помага моля ако сте се сблъсквали с подобен проблем помогнете.
    • от mikrotik
      Здравйте ! Наскоро ми изгоря батерията на лаптопа. Има ли смисъл да му купя нова такава или може да си работи нормално и без нея ? Лаптопа както някои от Вас вече знаят е : Asus - X59GL AP 130. ОС е: Windows 7 Ultimate (32-bit).
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.