Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Телевизор с малко повече възможности от това просто да показва телевизия - обикновено с някаква простичка операционна система, на която може да се пусне Интернет браузър, гласов и видео чат (например Skype), поточно видео и такива работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има Гугъл, има Уикипедия, има Мързел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=z2KfORdLyl0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Smart TV е когато телевизора е по-умен от собственика си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама е модерно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновен телевизор може да се превърне в смарт с разни джажди. Ето една статия от началото на тази година: dongles and devices that bring Android to your TV
Снимка на едно такова устройство:
Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновен телевизор може да се превърне в смарт с разни джажди. Ето една статия от началото на тази година: dongles and devices that bring Android to your TV

Снимка на едно такова устройство:

Публикувано изображение

Сега си представих монохромна "Опера" или "София", кашон на 40+ години - Smart TV :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига да има как телевизорът да вземе сигнал от кутийката, не виждам защо да не стане :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да направи едно видео. Гадното ще е разчитането на текст на кинескопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mesut_kz
      Здравейте искам да купя телевизор за хола, 32" LED телевизор който исках да поддържа Smart TV, но съм чувал както и съм и чел по форумите, че не поддържат Flash Player и става не функционална в България само за Youtube. И ми дойде идеята за Smart TV Box да го комбинирам с някой Лед телевизор, ама като не съм се занимавал до сега с такава технология и не знам какво представлява дали е добър избор или пък не е И искам да се консултирам тука с хора които са се борили с тия проблеми и знаят кое какво представлява И да дойдем на това както искам аз Лед телевизор 32" на които да могат да се свържат 2 обикновени приемника, Марка която е по-издръжлива на стареене и разваляне, 720p като резолюция, хубава картина и общо взето това е маи, другите екстри не ми трябват май все пак ще свържа и Smart TV Box. И наяква цена да кажа горе долу около до 600 лева . До тука беше за телевизора Сега да попитам и за Smart TV Box, мисля че са с Андроид операционна система. И мисля да го закупя от Ebay.com, но голям избор има, не знам кое какви способности има. Едните са с 2- ядрени като малки приемници с дистанционни ( http://bit.ly/17AkBB0 ) пък има някои други 4- ядрени пак на същите пари но нямат дистанционно в комплекта и са като флашки каква е разликата ( http://bit.ly/18vox13 ). Случайно попаднах и на 1 по-бюджетен ( http://bit.ly/17wQSoC ) Как се управляват, някои са с дистанционни в комплекта, а други без, дали могат да се управляват с безжична мишка за компютър? На мене ми трябва Смарт Тв Бокс с Флаш Плайер с който да мога да гледам онлайн филм в интернет с до 720p  може и онлайн Тв програми. Безжична интернет връзка, рутера ми е на долния етаж има 1 странична стена и 1 междуетажна стена, с телефон без проблем се свързвам към рутера
    • от Deian Maglev Vasilev
      Здравейте, бих искал да попитам, чете ли моя телевизор български субтитри.
      Ето го и него , интерфейси колкото искаш, даже се прескачат.

Понеже много рядко гледам телевизия, по ского го използвам за монитор или домашно кино.
      Преди известно време пуснах "Аватар" на 3D, всичко точно, върви гладко много съм доволен, освен субтитрите.

Всички менюта прегледах и всичко е на "Български" и пак ислизат на "маймуница".
      Файла е "SRT", но това мисля че няма значение.

И също ако някой знае как да го свържа към компютъра ( Хардуер има предостатъчно за Blue-Ray ) за да мога да гледам филми директно през LAN ( Компютъра се връзва като устройство към TV-то, но като го избера казва, че неможе да го отвори на Win 7 съм )

Всеки одговор по темата е добре дошъл, Благодаря !

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.