Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

zara17

Lenovo G580 проблем

Препоръчан отговор

Здравейте, параметрите на лаптопа са следните: http://s23.postimg.org/b59qgc9kr/lenovo.png Скоро забелязах че когато го свържа с TV LG (Full HD) посредством HDMI кабела и е пуснат някакъв филм,на лаптопа се забелязва леко разместване на пикселите,нз как точно да го обясня,не мога и да го снимам. Не е насичане, филмът не лагва, но се забелязва това разместване на пикселите единствено и само по екрана на монитора и в прозореца на плейъра. На тв-то не го изкарва това. Няма значение от качеството на видеото което е пуснато. Дава го при всички,даже и от ютуб. Не е от кодеците,не е и от плеърите,пробвах с леново на мой приятел,отново прави същия проблем. От магазина ми казаха че това е защото телевизора е Full HD,а лаптопа HD Ready. Вие забелязвали ли сте нещо такова, нормално ли е това? Същото това нещо го забелязах впоследствие и когато върви клип в ютуб да речем и в същото време съм пуснал и филм на плейъра. Процесора ли ми е слаб или има някакъв проблем? въпреки че когато текат тези операции си работи в рамките на нормалното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тука проблем не виждам да имаш !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слабичко е лаптопчето него мъчи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слабичко е лаптопчето него мъчи.

Аз игри не играя, само в началото като видях че даже на фифа 2013 процесора ми достигаше до 80 градуса Ц и се отказах. До като видеото ми не се използваше. Дали това е така защото в процесора имам втора видео карта и се опитва тя да зареди приложението? незнам, не съм толкова навътре в тези неща, ако може някой да поясни. Но поне когато си свързвам лаптопа с тв-то да си гледам филми се надявах този проблем да възможно да се отстрани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз игри не играя, само в началото като видях че даже на фифа 2013 процесора ми достигаше до 80 градуса Ц и се отказах. До като видеото ми не се използваше. Дали това е така защото в процесора имам втора видео карта и се опитва тя да зареди приложението? незнам, не съм толкова навътре в тези неща, ако може някой да поясни. Но поне когато си свързвам лаптопа с тв-то да си гледам филми се надявах този проблем да възможно да се отстрани.

За да сте сигурен в това, проверете какви настройки стре правили. Попринцип при наличието на 2 карти, трябва да посочите, коя програма (игра) искате да се стартира с външната карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да сте сигурен в това, проверете какви настройки стре правили. Попринцип при наличието на 2 карти, трябва да посочите, коя програма (игра) искате да се стартира с външната карта.

По принцип съм задал външната карта за игрите, но явно ми е слаб за игри, което не е болка за умиране, не съм го взел с тази цел, но си мислех, че и от време на време може да подкарвам нещо. А относно проблема със свързването с тв-то, пробвах и с друг по мощен лаптоп от моя и пак ги изкарва. Дали е въпрос на настройки или от различните резолюции или пък по принцип си го дава това на всички и аз вече незнам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.