Премини към съдържанието
KOCKAR

Допълнителен вентилатор за лаптоп

Препоръчан отговор

Наскоро си взех лаптоп , горе долу със добра конфигурация , ще се играят игри въпреки че лаптопите не са , но игрите ще са някои малки от рода на CS , WOW , PES и така нататък. Въпроса ми е за охладителите които се слагат като поставка , под лаптопа задължително ли трябва да го закупя като ще се играят игри и ако може да ми препоръчате до 80 лева добра поставка.На мен не ми е проблем да си намеря от някой магазин , но ще ме е яд да дам 80 лева за боклук тъй като не ги разбирам , затова моля за помощ. Модела на лаптопа е Acer Aspire - 5551g.

post-341592-0-81655300-1383415189_thumb.

Редактирано от BMW. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също имам подложка за лаптоп и да ти кажа няма голяма разлика с подложка и без!Виж на този линк подложките са до 90лвhttp://www.emag.bg/ohladitelni-podlozhki-za-laptopi/price,between-0-and-90/sort-pricedesc/c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също имам подложка за лаптоп и да ти кажа няма голяма разлика с подложка и без!Виж на този линк подложките са до 90лвhttp://www.emag.bg/ohladitelni-podlozhki-za-laptopi/price,between-0-and-90/sort-pricedesc/c

Наскоро си взех втори лаптоп обаче беше доста издрънкан абе направо ми го дадоха , че той няма вентилатори вътре изобщо , а и няма изобщо да се занимавам да го оправям , след като купих такава отделна подложка с вентилатор''и'' в игрите нито лаптопа загрява и спира , а преди спираше без такива подложки абе дървото от долу направо пареше. 

Малко късно, но ако е поставен на твърда повърхност няма смисъл от такава подложка.

Ако лаптопа ти отдолу по средата има дупки доста ще помогне охладителната подложка според мен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То моя стои на бюрото или на раклата  и загрява много малко. То и аз се бях навил да си взема такава подложка, но ми казаха че няма смисъл само трабва да е на двърдо. Ако нема вентилатор без такава подложка ще вземе ти изгори масата  :D

Редактирано от nikki radovanov (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен смисъл има ,особено след ,като казва ,че ще играе игри .Ето тук  един тест от ,който да си направиш извод .

Казвано е много пъти ,че една подложка  за да има ефект ,трябва да се избира според отворите на лаптопа ,тоест с колко вента да е .

Ще го кажа пак ,по-добре пет градуса надолу ,отколкото нагоре .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.