Премини към съдържанието
PaaChkata

Мнения за SAMSUNG GT-I9195 GALAXY S4 MINI WHITE

Препоръчан отговор

Здравеите колеги понеже старото ми телефонче почти се преда и не мога да му инсталирам skype реших че е време за нов  спрях се на този модел SAMSUNG GT-I9195 GALAXY S4 MINI WHITE които доста ми допада но кажете нещо повече за него плюсове миноси бъгове някои саит кадето е по евтин   http://www.technomarket.bg/products/09130065/samsung-gt-i9195-galaxy-s4-mini-white мерси предварително (:

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези mini та на Samsung са толкова урязани и безсмисленно скъпи за харектеристиките които предлагат понеже носят името на големия S4 

Аз ти предлагам ЦЪК - купувай докато е на промоция ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз предлагам от сайтове които съм пазарувал и за които съм сигурен за надежността на сайта ... щом си го намерил на по добра цена още по добре , колегата ако намери телефона на по ниска цена да го купи от там ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже стана дума за разни мобилни чаршии, ще споделя мнение за bros. От тях съм купил няколко смартфона, но винаги съм ги вземал от техния офис. Кутиите на тези устройства не бяха отваряни, няма проблем. Според мен са внос от Европа. Последно си взех някакъв телефон, произведен за Германия, та си играх да му оправям настройките, за да получа обновяване. Но вече спрях да купувам от България, предпочитам от чужбина. За съжаление впечатленията ми от bros не са актуални, не знам на какво дередже са сега...

Както и да е, цените в bros са следните:

LG E960 Nexus 4, черният 8GB е 549 лв., а белият 16 GB е 599 лв.

SAMSUNG I9195 Galaxy S4 mini е 649 лв, също така има двусимов вариант - SAMSUNG I9192 Galaxy S4 Mini Dual SIM, който е 729 лв., само черен.

P.S. Както писаха колегите по-горе вариантът с Nexus 4 е по-изгоден. Да не говорим, че поддръжката/ обновяванията от производителя са поне четири години (изключение засега прави само Galaxy Nexus, моделът преди LG Nexus 4). Nexus 5 също е вариант, но е необходимо да се изчака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже стана дума за разни мобилни чаршии, ще споделя мнение за bros. От тях съм купил няколко смартфона, но винаги съм ги вземал от техния офис. Кутиите на тези устройства не бяха отваряни, няма проблем. Според мен са внос от Европа. Последно си взех някакъв телефон, произведен за Германия, та си играх да му оправям настройките, за да получа обновяване. Но вече спрях да купувам от България, предпочитам от чужбина. За съжаление впечатленията ми от bros не са актуални, не знам на какво дередже са сега...

Както и да е, цените в bros са следните:

LG E960 Nexus 4, черният 8GB е 549 лв., а белият 16 GB е 599 лв.

SAMSUNG I9195 Galaxy S4 mini е 649 лв, също така има двусимов вариант - SAMSUNG I9192 Galaxy S4 Mini Dual SIM, който е 729 лв., само черен.

P.S. Както писаха колегите по-горе вариантът с Nexus 4 е по-изгоден. Да не говорим, че поддръжката/ обновяванията от производителя са поне четири години (изключение засега прави само Galaxy Nexus, моделът преди LG Nexus 4). Nexus 5 също е вариант, но е необходимо да се изчака.

Колегата те е упътил правилно ... от чужбина е най добрия вариант , аз купувам от чужбина от 2 години , по изгодно и по здраво ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направил си правилния и далеч по-добър избор.

Честито и със здраве да му се кефиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.