Премини към съдържанието
buldog

Как да разпределя споделена интернет връзка равномерно

Препоръчан отговор

на ХР съм и деля връзката си с нет с още 2ма души

за целта ползвам internet connection sharing но тогава някой като захапе да тегли нещо обсебва нета и другите имат скапан нет

Някой може ли да помогне как да направя така че когато всички ползват нета той да е еднакъв за всички и когата само някой го ползва да има достъп до цялата инет връзка

разбрах че с прокси става но имало проблеми със свързване с гейм сървари и други такива?

някой може ли да даде съвет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на ХР съм и деля връзката си с нет с още 2ма души

за целта ползвам internet connection sharing но тогава някой като захапе да тегли нещо обсебва нета и другите имат скапан нет

Някой може ли да помогне как да направя така че когато всички ползват нета той да е еднакъв за всички и когата само някой го ползва да има достъп до цялата инет връзка

разбрах че с прокси става но имало проблеми със свързване с гейм сървари и други такива?

някой може ли да даде съвет?

Има една програмка CCProxy намираш си я ... настроиваш я ... и нямаш грижи :) При мен поне няма де biggrin.gif Ако не я намериш никаде ... пиши ми ЛС аз ще ти я пратя и ще ти обясня как се ползва има опции за кои User колко да точи.. ;) аии дано съм бил полезен biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.