Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
1973xaoc

Търся смартфон с определени опции, но няма такъв!

Препоръчан отговор

Вече повече от година търся смартфон с точно определени опции, но никъде няма такъв. Би ли ме насочил някой къде мога да намеря?

Трябва ми за телефон, интернет и работа с "Уърд", а минималните опции (може и по-добри) са:

Цифров тунер за ТВ, радио, 2 слота за нормални СИМ-карти, ГПС (да не е само А-ГПС!), Андроид 4.0 и нагоре, Уай-Фай, Дисплей повече от 4 инча, Черен цвят, 2 батерии - поне по 2 амперчаса, 3Г-мрежа,

Бих се срещнал в София или в Пловдив с всеки, който има смартфон с исканите от мен опции. Даже бих отишъл на място и във всяко друго село! Неспоменатите от мен опции не са важни за мен - мощност, бързина, многоядреност, игрички и всички други екстри.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изперка народа ! Аз навремето ходих с 25 стотинки и един магнитен шах на училище, днешната лапетия и телевизор иска в джоба щото има малко онлайн телевизии в нета !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изперка народа ! Аз навремето ходих с 25 стотинки и един магнитен шах на училище, днешната лапетия и телевизор иска в джоба щото има малко онлайн телевизии в нета !

Приятелю, аз съм на 40 години и бачкам доста. Машинката ми е нужна за работа и за разтоварване, докато пътувам в командировки.

П. П. Имам почти същата, ама е с аналогова ТВ и вече не действа, та затова си търся с цифров тунер.

Редактирано от 1973xaoc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно не сте професионалист в това което правите ! Щом сте готов на толкова компромиси.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелю, аз съм на 40 години и бачкам доста. Машинката ми е нужна за работа и за разтоварване, докато пътувам в командировки.

Почакай още 40 години и всички тези опции ще ги има и в телефон :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почакай още 40 години и всички тези опции ще ги има и в телефон :D

Не разбирам защо се заяждате. Изрично написах, че аз и сега си имам (и то - от три години) подобен смартфон, но е с аналогов тунер. ЩЕ ПОМОЛЯ ДА МИ СЕ ОТГОВАРЯ САМО ОТ ХОРА, КОИТО МОГАТ ДА МЕ УПЪТЯТ ЗА ТАКЪВ СМАРТФОН!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки Android телефон с антена би свършил работа, но ще ви трябва и  office 365, който се закупува отделно.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки Android телефон с антена би свършил работа, но ще ви трябва и  office 365, който се закупува отделно.

ОК! Но не намерих нито един такъв телефон с цифров тунер! Бихте ли ми посочили поне един "Всеки Android телефон с антена", но да е с тунер за цифрова ТВ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК! Но не намерих нито един такъв телефон с цифров тунер! Бихте ли ми посочили поне един "Всеки Android телефон с антена", но да е с тунер за цифрова ТВ?

Андроид телефон с такава антена. Ще се намери и по другите магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече повече от година търся смартфон с точно определени опции, но никъде няма такъв. Би ли ме насочил някой къде мога да намеря?

Трябва ми за телефон, интернет и работа с "Уърд", а минималните опции (може и по-добри) са:

Цифров тунер за ТВ, радио, 2 слота за нормални СИМ-карти, ГПС (да не е само А-ГПС!), Андроид 4.0 и нагоре, Уай-Фай, Дисплей повече от 4 инча, Черен цвят, 2 батерии - поне по 2 амперчаса, 3Г-мрежа,

Бих се срещнал в София или в Пловдив с всеки, който има смартфон с исканите от мен опции. Даже бих отишъл на място и във всяко друго село! Неспоменатите от мен опции не са важни за мен - мощност, бързина, многоядреност, игрички и всички други екстри.  

Даже и да намерите подобно нещо вярвам разбирате че качеството на продукта ще е много ниско. И ако е примерно добър телефон ще е много лош за гледане на телевизия. А това с черния цвят си е направо каприз. И искрено се съмнявам да намерите чист GPS приемник

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да разгледате малко китайски телефони, ето къде: alibaba.com. Има евтини (например Y7100 5.3 inch android 4.1 3g wifi tv MTK6577 dual sim smartphone) и по-скъпички. Но за съжаление трябва да потърсите такъв с цифров ТВ тунер, защото моделът, който посочих е с аналогов. Също така има вариант за външен цифров ТВ тунер за мобилни устройства, защото ако имате да речем таблет или лаптоп ще е доста по-интересно... P.S. Отдавна съществуват сматрфони с TV тунер, например Samsung Galaxy S II TV (GT-S7273T). Мисля, че го има само за Китай и Бразлилия, справка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С външни устройства допълващи телефона може да се съберат всички изисквани фунции, но не случайно, оставайски с впечатлението че се търси някаква ергономичност, написах че модели смартфони, на които всичко изисквано е вградено, човека ще се наложи да почака. Но явно не му отърва това мнение. Приятелю, като си толкова навит, поръчай си модел с характеристиките които са ти нужни. Някой китейски производител, срещу няколко милиона все ще успее да събере нужните чаркове, но тряба да се прави дизайн, драйвери, сметки...То само първата бройка ще струва въпросните няколко милиона :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже и да намерите подобно нещо вярвам разбирате че качеството на продукта ще е много ниско. И ако е примерно добър телефон ще е много лош за гледане на телевизия. А това с черния цвят си е направо каприз. И искрено се съмнявам да намерите чист GPS приемник

Търся, защото ми трябва. Даже и черният цвят не е каприз, защото слагам апарата по джобове и разни тъмни места, което го потъмнява и после не е добре да се явявам на бизнессреща със зацапен телефон. А за качеството съм готов да платя.

То само първата бройка ще струва въпросните няколко милиона :)

Милиона? Или 125 евро - ... (тук посочих линк за пример, но поради обвинения в рекламиране, сам си изтрих линка).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся, защото ми трябва. Даже и черният цвят не е каприз, защото слагам апарата по джобове и разни тъмни места, което го потъмнява и после не е добре да се явявам на бизнессреща със зацапен телефон. А за качеството съм готов да платя, иначе досега да съм си взел този, например: http://pctableti.com/%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8/%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%82-5-%D0%B8%D0%BD%D1%87%D0%B0-ae-8500-2-%D1%81%D0%B8%D0%BC-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8

Начина по който поставяте нещата е много неразумен, да не кажа глупав. Нима си мислите че един уважаващ себе си човек ще ползва едно и също устройство за да се забавлява по време на пътуването и същото за да го показва по бизнессрещи. Да не говорим че телефона НЯМА място по време на бизнесстреща, това е време за говорене и обсъждане, не за перчене с телефони. Да не говорим че звучи абсурдно човек, който ходи по бизнессрещи да слага телефона си в джоба.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся, защото ми трябва. Даже и черният цвят не е каприз, защото слагам апарата по джобове и разни тъмни места, което го потъмнява и после не е добре да се явявам на бизнессреща със зацапен телефон. А за качеството съм готов да платя.

Милиона? Или 125 евро - http://pctableti.com/%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8/%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%82-5-%D0%B8%D0%BD%D1%87%D0%B0-ae-8500-2-%D1%81%D0%B8%D0%BC-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8

Нали нещо за "цифров" тунер(което при положение че в смартфоните всичко си е дигитално, е някаква словесна ирационалност) се пишеше в първият пост на темата; за истински GPS;  за смартфон, а не за таблетфон и разни други ми ти работи. Е, няма такъв, все още, който да съчетава всичките изисквания. Има някои  модели устройства за сателитна комуникация, съчетаващи повечето изисквания(но не всички), чиято цена е от няколко до няколко десетки хиляди гущера.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся, защото ми трябва. Даже и черният цвят не е каприз, защото слагам апарата по джобове и разни тъмни места, което го потъмнява и после не е добре да се явявам на бизнессреща със зацапен телефон.

Ако някой почне да ми говори за хиляди евро с китайско менте много ще се зачудя защо ми губи времето.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой почне да ми говори за хиляди евро с китайско менте много ще се зачудя защо ми губи времето.

Може би, за да направи съвсем скрита реклама на сайта където се продава въпросната джаджа на линка, посочен от "колегата". Дали сайта не е всъщност..негов...А темата буламач.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би, за да направи съвсем скрита реклама на сайта където се продава въпросната джаджа на линка, посочен от "колегата". Дали сайта не е всъщност..негов...А темата буламач.

Пълни дивотии! Колко жалки хора има! Затова именно българите сме отмираща нация! Аз съвсем човешки се обърнах за помош, а какво получих? Обиди и гадории! Като доказателство, че не рекламирам нищо, ще изтрия линка от горепосочения ми пост! Съжалявам, че помолих за помощ ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1973xaoc, постарах се да потърся нещо, което отговаря на критериите от първия ви коментар. За съжаление не можах да намеря нищо качествено. Ако сте готов на компромис, вижте пак бразилския вариант Samsung Galaxy S II TV (GT-S7273T). Моделът е от Август тази година, има цифров ISDB-T ТВ тунер. Ето по-детайлни характеристики: тук. Не е невъзможно да се намери и достави в България.

Видео за Samsung Galaxy S II TV DUOS (на португалски):

P.S. Duos моделите на Samsung са с две SIM карти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че помолих за помощ ...

Няма как да ти се помогне просто ! Съжалявам !

Замисли се хубаво наистина ли ти е нужен този телевизор ? Коя ефирна телевизия гледаш за да ти кажа къде и как може да я гледаш на iPhone с 4 инча екран или на iPad mini с 6 инча екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би тоя монстър да ти свърши работа. Обърни внимание, че е с две сим карти, но едната е микро.

http://www.aliexpress.com/item/HOT-7inch-3G-tablet-pc-with-quad-core-MTK6589-digital-TV-DVB-T-ISDB-T-WCDMA/1385390209.html

Редактирано от ivankrivodol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.