Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rlaguna

Проблем след инсталиране на нови драйвери

Препоръчан отговор

Здарвейте приятели, вчера си инсталирах Battlefield 4 и като пуснах играта ми изписа има нови драйвери за твоята видео карта и е желателно да ги инсталираш, така и направих, но после се появиха няколко грешки и имам проблем с флаш приложенията (Игри във фейсбук, клипове във ютуб и т.н.) Също така грешката се появява и при пускане на играта.

Грешките са следните:

post-144265-0-31594400-1383466816_thumb.

post-144265-0-08077500-1383466824_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здарвейте приятели, вчера си инсталирах Battlefield 4 и като пуснах играта ми изписа има нови драйвери за твоята видео карта и е желателно да ги инсталираш, така и направих, но после се появиха няколко грешки и имам проблем с флаш приложенията (Игри във фейсбук, клипове във ютуб и т.н.) Също така грешката се появява и при пускане на играта.

Грешките са следните:

Публикувано изображениеBad Image.jpg

Публикувано изображениеUntitled.jpg

Пробвай да си инсталираш флаш плейъра на ново , ако това не подейства аз бих те съветвал за преинсталация.  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да си инсталираш флаш плейъра на ново , ако това не подейства аз бих те съветвал за преинсталация.  :(

Направих го вече не подейства :(

Други идеи...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го вече не подейства :(

Други идеи...?

Преинсталира го , братле ако не си най - добре го направи още като прочетох System 32 разбрах , че нещо се е размърдало в системата ти и това вече води към не читав Windows (ОС) проблемите ти ще идват един след друг , та ако не е Flash Player-а ще е друг , няма да тръгват игри с разни случайни проблеми друг път такива реклами недей си актуализирай , защото това са пиратски инсталаций и нищо чудно да е вирус , тегли само от Microsoft и от сайтове на създателите.Аз мисля , че проблема ти е в Windows-а .Хубаво е да знаеш ,че и преинсталиран да е може пак да прави същият проблем , ако този който ти го е преинсталирал няма що годе читав записан Windows и ако е някой ''поредната боза'' има защо да ти прави тези проблеми. Изказвания от рода ''игрите ми насичат и забиват , а покривам изискванията , компютърът ми е доста добър , а забива , ами това всичко се ражда от Windows-a , когато този който ти преинсталирва компютъра ти пълни компютърчето с разни бъгнати програми който се мъчат да копират 7-та или xp - то с лоши настройки и т.н. Занеси го при човек който има свястна версия на Windows 7 или и XP да е стига да е даже и оригинален и да ти го преинсталира с него.Това е моята версия и проблема за мен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още нещо от мен ако си с 32 битов процесор възможно е да ти се появи и черен екран след инсталация на Видео Драйвера доколкото прочетох от снимката nvspcap64.dll самия надпис си означава че е 64 битов драйвер на NVidia. Дейнсталирай и си ползвай стария драйвер в който си убеден че работи! Дори и инсталирана играта вече би трябвало да работи и на по стари. Ако още ти черен екрана в старт режим изкл. компа и в boot меню дай F8 след това Reset os (Last known good conf.)  След това деинсталирай 64 битовия драйвер!

Успех!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах и ми е мирна главата, благодаря за съдействието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.