Премини към съдържанието
rlaguna

Проблем след инсталиране на нови драйвери

Препоръчан отговор

Здарвейте приятели, вчера си инсталирах Battlefield 4 и като пуснах играта ми изписа има нови драйвери за твоята видео карта и е желателно да ги инсталираш, така и направих, но после се появиха няколко грешки и имам проблем с флаш приложенията (Игри във фейсбук, клипове във ютуб и т.н.) Също така грешката се появява и при пускане на играта.

Грешките са следните:

post-144265-0-31594400-1383466816_thumb.

post-144265-0-08077500-1383466824_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здарвейте приятели, вчера си инсталирах Battlefield 4 и като пуснах играта ми изписа има нови драйвери за твоята видео карта и е желателно да ги инсталираш, така и направих, но после се появиха няколко грешки и имам проблем с флаш приложенията (Игри във фейсбук, клипове във ютуб и т.н.) Също така грешката се появява и при пускане на играта.

Грешките са следните:

Публикувано изображениеBad Image.jpg

Публикувано изображениеUntitled.jpg

Пробвай да си инсталираш флаш плейъра на ново , ако това не подейства аз бих те съветвал за преинсталация.  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да си инсталираш флаш плейъра на ново , ако това не подейства аз бих те съветвал за преинсталация.  :(

Направих го вече не подейства :(

Други идеи...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го вече не подейства :(

Други идеи...?

Преинсталира го , братле ако не си най - добре го направи още като прочетох System 32 разбрах , че нещо се е размърдало в системата ти и това вече води към не читав Windows (ОС) проблемите ти ще идват един след друг , та ако не е Flash Player-а ще е друг , няма да тръгват игри с разни случайни проблеми друг път такива реклами недей си актуализирай , защото това са пиратски инсталаций и нищо чудно да е вирус , тегли само от Microsoft и от сайтове на създателите.Аз мисля , че проблема ти е в Windows-а .Хубаво е да знаеш ,че и преинсталиран да е може пак да прави същият проблем , ако този който ти го е преинсталирал няма що годе читав записан Windows и ако е някой ''поредната боза'' има защо да ти прави тези проблеми. Изказвания от рода ''игрите ми насичат и забиват , а покривам изискванията , компютърът ми е доста добър , а забива , ами това всичко се ражда от Windows-a , когато този който ти преинсталирва компютъра ти пълни компютърчето с разни бъгнати програми който се мъчат да копират 7-та или xp - то с лоши настройки и т.н. Занеси го при човек който има свястна версия на Windows 7 или и XP да е стига да е даже и оригинален и да ти го преинсталира с него.Това е моята версия и проблема за мен. 

Редактирано от Nelorin (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още нещо от мен ако си с 32 битов процесор възможно е да ти се появи и черен екран след инсталация на Видео Драйвера доколкото прочетох от снимката nvspcap64.dll самия надпис си означава че е 64 битов драйвер на NVidia. Дейнсталирай и си ползвай стария драйвер в който си убеден че работи! Дори и инсталирана играта вече би трябвало да работи и на по стари. Ако още ти черен екрана в старт режим изкл. компа и в boot меню дай F8 след това Reset os (Last known good conf.)  След това деинсталирай 64 битовия драйвер!

Успех!!!

Редактирано от ST305 (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.