Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

http://prikachi.com/images/600/6714600U.png каква може да е причината за това известие, отначало бях с версия 3.3 на юторент, сега съм с 3.0 и същата работа (казвам това защото версия 3.3 има реклами и разни други работи а като гледам версия 3.0 няма) та какво не е наред ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prikachi.com/images/600/6714600U.png каква може да е причината за това известие, отначало бях с версия 3.3 на юторент, сега съм с 3.0 и същата работа (казвам това защото версия 3.3 има реклами и разни други работи а като гледам версия 3.0 няма) та какво не е наред ? 

Лиценза на програмата със сигурност не е наред  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спrи real time protector-a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спrи real time protector-a

Точно пък това не го прави..

Ето го решението:

Публикувано изображение

Ако още не е ясно - просто разкарваш тикчето на предупрежденията за блокирани сайтове. Така Malwarebytes пак си работи успешно, просто не те занимава с глупости. Също препоръчително е да махнеш тикчето и на опцията по-горе за автоматично вкарване в карантина. Много нагло така ми е "затваряла" файлове, който иначе са "False Positive".

П.П. И нищо ти няма на лиценза.

Редактирано от An0n (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно пък това не го прави..

Ето го решението:

Публикувано изображение

Ако още не е ясно - просто разкарваш тикчето на предупрежденията за блокирани сайтове. Така Malwarebytes пак си работи успешно, просто не те занимава с глупости. Също препоръчително е да махнеш тикчето и на опцията по-горе за автоматично вкарване в карантина. Много нагло така ми е "затваряла" файлове, който иначе са "False Positive".

П.П. И нищо ти няма на лиценза.

Да, сега като гледам няма съобщение съобщаващи за блокиране и т.н.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен,че 100% е генериран  :ph34r:

За мен темата приключи, обаче от уважение към офтипика искам да задам един казус: Каква е изобщо позицията/значението на лиценза тук ? В смисъл, разбирам горе на картинката от потребителя да пишеше "Изтекъл лиценз и заради това програмата се омаза". А то изобщо няма такива филми и някой веднага "Лиценза не е наред". Това тук масово го виждам като опит за отговор, когато абсолютно не знаеш за какво става въпрос и как да отговориш. Ама да има да пишем, нали.. Някой има проблем с игра - от торент тракер е. Някой има проблем с приложение - лиценза е нелегален. Това е все едно да дойда тук да питам за съвети как да си купя климатик и някой да изръси "Жена ти със сигурност е бременна" или нещо в този ред, за да покажа крайната ирония на този афоризъм. Смешни ставате. Не знам даже защо се пишат тия глупости. Затова и съм подчертал в поста си, че "нищо му няма на лиценза" т.е. че той няма абсолютно никаква корелация със случващия се проблем. И после пак някакви отговори за произхода на тоя лиценз. Сигурно е генериран. Ама на кой му пука. И аз още не мога да разбера така, кое подтиква една личност да ходи да пише за такива работи. Може да е някакво ново емоционално движение, където да се изтъква за легалността на продукти в теми с проблеми, които изобщо да не са свързани с това. И може аз да не съм чул. И затова искам да знам. Моля, кажете ми. Просветлете ме ..
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.